Tuning wizualny » Co sądzicie
Odpowiedz do tematu
 
roger110 napisał/a:
Właśnie nie ori można za 500-600 kupić , tylko trzeba trafić , strasznie ciężko do tego modelu , do A6 C4 jest od gwinta a do 100-tki nie ma
musisz cierpliwie szukać ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
musisz cierpliwie szukać ;-)
Ponoć cierpliwość jest cnotą ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bede miał na uwadze to ,że szukasz ;-) ja mam farta w takich sprawach :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
bede miał na uwadze to ,że szukasz ;-) ja mam farta w takich sprawach :mrgreen:
" ........Liczę na Ciebie Ojcze...." ;papiez;

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Co sądzicie
roger110 napisał/a:
Jak Wam się podoba . Nie będą za "chamsko" wyglądały w szarej setce ??
http://moto.allegro.pl/it...py_komplet.html
[url=http://images39.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]


A mi sie podobaja i cena dobra wiec moze sie szrpne i tak moja lala to jeden wielki wynalazek. Pozatym bede sie wyrózniał :evil: :evil: :evil: :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
PONURY, Właśnie, ale Twoja jest czarnawa i mogą fajnie wyglądać ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podczepiam sie pod temat bo tamtych lumpek juz nie widziałem na aledrogo, wiec co sądzicie o takich lumpkach....
http://moto.allegro.pl/it...niki_90_94.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie da się założyć xnenonków (jedna lampa...............nota bene bez homologacji ......czyli nie ma możliwości założyć "długich" i "mijania" ) Jak chcesz to przeskoczyć ..................tylko soczewki , a i tak moga się dopitolić

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Nie da się założyć xnenonków (jedna lampa...............nota bene bez homologacji ......czyli nie ma możliwości założyć "długich" i "mijania" ) Jak chcesz to przeskoczyć ..................tylko soczewki , a i tak moga się dopitolić

Ogólnie to mi sie nie podobają te lampki, ale do rezania wsam raz. Na homo jest też rozwiązanie i to bardzo proste.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak widzę ludków którzy mają założone ksenony do lamp nie przystosowanych do nich, to mnie krew zalewa, świecą po oczach niesamowicie, i nic nie widać, i na dodatek halogeny przeciwmgłowe .....
powinni zabierać dowody rejestracyjne za takie kombinacje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
jak widzę ludków którzy mają założone ksenony do lamp nie przystosowanych do nich, to mnie krew zalewa, świecą po oczach niesamowicie, i nic nie widać, i na dodatek halogeny przeciwmgłowe .....
powinni zabierać dowody rejestracyjne za takie kombinacje

Okazuje się, że jak na razie nie wyszła ustawa pozwalająca zabrać dowód rejestracyjny.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
o ile dobrze pamiętam to chyba są dostępne ori soczewki do s4 setuni itd na akp zaraz zajrzę:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeszcze, ale można zapłacić mandat, za halogeny 100 zł i 2 punkty

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No właśnie ,napisałeś w Shoutbox-ie co jest "5" ?????????

Postaw piwo autorowi tego posta
 
były soczewki do 100 C4 ale są ciężko dostępne na rynku wtórnym.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tuning wizualny 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa