Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » Ceramizer
Odpowiedz do tematu
 
Wczoraj wreszcie Ceramizer został dodany do oleju, poza pomiarami wszystko zostało zrobione zgodnie z instrukcją. Pozostało jeszcze do przejechania 100km nie przekraczając 60/h.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kamila666 napisał/a:
Wczoraj wreszcie Ceramizer został dodany do oleju, poza pomiarami wszystko zostało zrobione zgodnie z instrukcją. Pozostało jeszcze do przejechania 100km nie przekraczając 60/h.

I tak 3mać. :ok:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi robiłeś finalny pomiar kompresji po procesie ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze nie mierzyłem, ale moge to zrobić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja nalałam dziś na gorący silnik ten ceramizer malutki w strzykawce oryginalny, zobaczymy co z tego wyniknie, bo narazie to tylko co wróciłam z tego sklepu co kupiłam bo od razu pod sklepem nalałam do domu, a ze upał i korki, to bardzo powoli jechałam

mam jeszcze pytanie co do tego nieprzekraczania 60, w mieście w tłoku centrum to jest do przeskoczenia, ale jak będę na weekend jechac na działkę, to będą na mnie trabic inni kierowcy i wyzywac jak będe 60 po trasie jechala, bo tam po jednym pasie w obie strony :P , wiec czy jak mam 5 biegową skrzynie, to czy na 5 te 80-90 chociaz mozna? bez ciągania obrotów oczywiście, tak po emerycku ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie chodzi o prędkość, a o ilość obrotów aby nie przekracały 2700/min. W Twoim przypadku będzie ciężko określić ponieważ chyba nie posiadasz obrotomierza.Sądzę że będzie to odpowiadać 80km/h

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
a mam jeszcze pytanie takie, czy ten ceramizer wpuszczony do oleju, działa oprócz silnika też na turbinę

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądzę, że w miejscu smarowania również coś się odłoży.

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
w tym motorze stopień kompresji masz 10.8

w necie piszą, że stopień sprężania x 0.125 = ciśnienie w MPa (tutaj - ale nie tylko wzór ogólny)

z tego wynika że powinieneś mieć 1,35 MPa czyli 13,5 bara.

Moim zdaniem masz zły manometr...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pierwsze wrażenia, po koło 300 kilometrach przejechanych od dodania ceramizera przestał kopcić na siwo przy zimnym silniku przy dodaniu gazu, mam też wrażenie, że jest trochę cichsza praca

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki Waszej rekomendacji i ja postanowilem obdarowac moja nowa niunie takim specyfikiem. Zrobilem pomiary kompresji, oraz poziom u halasu i wstrzyknalem ceramizer. mysle,ze za tydzien zobaczymy jaka bedzie roznica

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Można zapodać ceramizer dwa miesiące po wymianie oleju?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a ja mam takie jeszcze pytanie, przed wakacjami dodałam ceramizer do silnika, nie wiem ile przejechałam do tej ppry, bo mam naliczanie km trafione, no i wczoraj musiałam dolac pól litra oleju, czy to osłabia działanie tego ceramizera? poci mi sie troche uszczelka pokrywy, plus cos tam wypił jak to stary diesel, no i 0,5 musiałam dolac

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co miał zrobić już zrobił , nie sądzę żeby osłabiło to jego działanie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli rewitalizacja dobiegła końca to dolewanie czy wymiana oleju nic nie zmieni. Osobiście używam rewitalizacyjny firmy Xado do wszystkich moich aut i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa