Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Powrót do oryginału A6 c5
Odpowiedz do tematu
 Powrót do oryginału A6 c5
Na początek witam wszystkich po długiej przerwie, spowodowanej marką BMW, ale szczęśliwie powróciłem do odpowiedniej marki pojazdu.

Od dwóch dni jestem posiadaczem CCCO A6 c5 sedan 2.8 v6 Quattro :mrgreen: Z racji tego, że poprzedni właściciel a raczej amator zamontował w samochodzie we wszystkich możliwych światłach z przodu palniki, zapożyczone od przyjaciół z dalekiego wschodu... Oczywiste jest dla mnie powrócić do oryginału... Wygląda to tak, światła mijania ori xenon D2S, światła drogowe xenon HID i światła przeciwmgłowe również xenon HID... Co pozostawię bez komentarza bo sądzę, że jest to zbędne... :wysmiewacz: Na początek chciałbym się dowiedzieć jak to jest w oryginale , jaka żarówka powinna być w światłach drogowych i jaka w przeciwmgłowych. Samochód jest z 98r czyli model przed liftem. Nie wiem czy lampy są z tego roku również. Przedni reflektor ma przednią część odbłyśnika czarną i z tyłu odblask chromowy oczywiście z soczewką do świateł mijania. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Pozdrawiam,
Artur

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mijania - D2S-12V 35W
Drogowe - H7 - 12 55W
Postojowe - W5W - 12V 5W
Kierunkowskazy - PY21W - 12V 21W
Przeciwmgielne - nie jestem pewien ale chyba H3

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak H3
sa w halogenach orginalnie :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A były wersje z H7?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przed liftem raczej nie :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuję bardzo za szczegółowy opis żarówek w lampach C5 :)
Żaróweczki kupione, jutro zabieram się do pracy.


Pozdrawiam,
Artur

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oki to miłego działania :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zrobione, wreszcie można jeździć z głową i zgodnie z przepisami o ruchu drogowym :)

Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz. Przy zamknięciu bądź otwarciu samochodu pilotem, świeci się jeden halogen od strony pasażera i mniej więcej po 30sec gaśnie... Czy to znaczy, że jest opcja tzw odprowadzania do domu? Jeśli tak do dlaczego świeci się tylko jedna sztuka? Kwestia programowania VAG'iem?

Pozdrawiam,
Artur

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Głowy Ci nie dam ale w C5 chyba nie było tej opcji w kodowaniu. Chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
Może ktoś kupił taki moduł i podłączył ale błędnie albo coś się w nim zepsuło?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Arturo649 napisał/a:
Zrobione, wreszcie można jeździć z głową i zgodnie z przepisami o ruchu drogowym :)

Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz. Przy zamknięciu bądź otwarciu samochodu pilotem, świeci się jeden halogen od strony pasażera i mniej więcej po 30sec gaśnie... Czy to znaczy, że jest opcja tzw odprowadzania do domu? Jeśli tak do dlaczego świeci się tylko jedna sztuka? Kwestia programowania VAG'iem?

Pozdrawiam,
Artur

Ktoś zamontował sobie taką opcję - nie jest to oryginał.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli jednak pamięć mam dobrą :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Świetnie... Czyli trzeba wejść pod samochód i szukań dziwnych urządzeń. Naprawić drugi halogen lub zdemontować całość, bo tak jeden święcący trochę w oczy kole :)
No nic, dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Artur

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sterownik lub modłu predzej bedzie gdzies wsrodku pewnie upchany :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź w okolicach bezpieczników ewentualnie włącznika świateł bo tam pewnie było komuś najwygodniej.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa