Kupiłem je jakiś czas temu. Miałem włożone przy zakupie radio Audi Beta.
Według książki którą dostałem wcześniej było włożone radio Audi Chorus I. Gdzieś wyczytałem że można zamienić radio Chorus I na Concert I bez większych problemów.
Problem polega na tym że nie mogę wyłapać co jest czym w radiu chodzi o kostki ISO. To podpięcie nie pasuje mi do żadnego schematu.
Czy posiada ktoś z was kolorystykę przewodów z tego samochodu z tej wersji i roku?
Instalacja była z deka pocięta ale połatałem ją. Chciałbym wiedzieć co jest czym.
Załączniku zostawię zdjęcia instalacji i proszę o odpowiedz czy będzie trzeba przepinać czy w tym układzie radio będzie działać.
Pozdrawiam. Jeśli popełniłem jakiś błąd w formie postowania to przepraszam jestem nowy i jeszcze nie wszystko ogarnąłem.
