Z racji iż jestem nowy na forum pragnę Wszystkich powitać.
Jestem również od niedawna właścicielem audi b4 2.0 ABK automat, chciałbym sie dowiedzieć jak dokonywać pomiaru poziomu oleju w skrzyni, wiem że bagnetem, ale czy na wyłączonym, czy na włączonym silniku, za opowiedz z góry dziękuję.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
[B4 2.0 ABK automat ]jak sprawdzać stan oleju w skrzyni
Re: [B4 2.0 ABK automat ]jak sprawdzać stan oleju w skrzyni
Na załączonym i rozgrzanym silniku - skrzynia w pozycji P.
Kick-down powinien być na lince gazu. Cały mechanizm znajduje się na grodzi w komorze silnika - przewody wychodzą do wnętrza kabiny
Włącznik tempomatu znajduje się jak już zauważyłeś na dźwigni kierunkowskazów. Załaczenie odbywa się przez przesunięcie suwaka na pozycję środkową (ON lub EIN) rozpędzasz samochód do min 40km/h i wciskasz klawisz FIX przytrzymując go kilka sekund. Gdy tempomat zapamięta prędkość dodatkowo za pomocą suwaka i klawisza fix zmniejszyć lub zwiększyć zaprogramowaną prędkość. Sprawa banalnie prosta.
| karlos2 napisał/a: |
| Z racji iż jestem nowy na forum pragnę Wszystkich powitać.
Jestem również od niedawna właścicielem audi b4 2.0 ABK automat, chciałbym sie dowiedzieć jak dokonywać pomiaru poziomu oleju w skrzyni, wiem że bagnetem, ale czy na wyłączonym, czy na włączonym silniku, za opowiedz z góry dziękuję. |
Na załączonym i rozgrzanym silniku - skrzynia w pozycji P.
Dzięki bardzo.
Witam ponownie, mam kolejne dwa pytania, mianowicie:
gdzie szukać tzw."kick-down" w B4 ABK,
wiem że może śmieszne, ale kto pyta nie błądzi, więc jakimi przyciskami i w jaki sposób załączyć tempomat, ja nigdy nie miałem z tym do czynienia.(myślę że załącza się go przyciskami na dzwigni kierunkowskazów,ale mogę się mylić).
Pozdrawiam.
Witam ponownie, mam kolejne dwa pytania, mianowicie:
gdzie szukać tzw."kick-down" w B4 ABK,
wiem że może śmieszne, ale kto pyta nie błądzi, więc jakimi przyciskami i w jaki sposób załączyć tempomat, ja nigdy nie miałem z tym do czynienia.(myślę że załącza się go przyciskami na dzwigni kierunkowskazów,ale mogę się mylić).
Pozdrawiam.
| karlos2 napisał/a: |
| Dzięki bardzo.
Witam ponownie, mam kolejne dwa pytania, mianowicie: gdzie szukać tzw."kick-down" w B4 ABK, wiem że może śmieszne, ale kto pyta nie błądzi, więc jakimi przyciskami i w jaki sposób załączyć tempomat, ja nigdy nie miałem z tym do czynienia.(myślę że załącza się go przyciskami na dzwigni kierunkowskazów,ale mogę się mylić). Pozdrawiam. |
Kick-down powinien być na lince gazu. Cały mechanizm znajduje się na grodzi w komorze silnika - przewody wychodzą do wnętrza kabiny
Włącznik tempomatu znajduje się jak już zauważyłeś na dźwigni kierunkowskazów. Załaczenie odbywa się przez przesunięcie suwaka na pozycję środkową (ON lub EIN) rozpędzasz samochód do min 40km/h i wciskasz klawisz FIX przytrzymując go kilka sekund. Gdy tempomat zapamięta prędkość dodatkowo za pomocą suwaka i klawisza fix zmniejszyć lub zwiększyć zaprogramowaną prędkość. Sprawa banalnie prosta.
Witam, po dzisiejszych próbach stwierdzam że tempomat nie działa, byłem w zaprzyjaznionym serwisie i podpięli mi auto pod kompa, skasowali wszystkie błędy i zaadaptowali to i owo,autko śmiga jak lala, lecz tempomat nie działa. W sumie to nie przeszkadza mi to, i nie wpływa na komfort jazdy, ale gdyby ktoś miał jakąś sugestie to chętnie jej wysłucham.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych