 |
|
[C4 2,8 q] dziwny dzwięk skrzyni |
| Autor |
Wiadomość |
bartek


Model: WUAZZZ..
Silnik: ASJ
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Avant
Dołączył: 02 Kwi 2012 Wszystkie posty: 5
     
Skąd: z lewej strony
|
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012 18:25
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | bartek napisał/a: |
nowe opony to w quattro też nierównomiernie się zużywają przód-tył. Wynika to z rozkładu momentów oraz hamowania i skręcania (przód zużywa się szybciej). sądzę iż inżynierowie założyli sytuację, kiedy docierasz opony do końca... a co z ciśnieniem w kołach? przy wyższym profilu niewłaściwe ciśnienie w oponach zmniejsza drastycznie jej obwód.
także bez przesady.
|
Ciśnienie w oponach nie maja tu raczej nic do tego, ponieważ nikt zdrowy na umyśle nie będzie jeździł na niewłaściwym ciśnieniu. Inżynierowie założyli również montaż 4 identycznych opon, a nie każdej z innej bajki. Tak więc nie przesadzam - to życie. |
jak nie mają nic do tego. mniejsze ciśnienie gazu w oponie spowoduje większą różnicę niż głębokość bieżnika. jeżeli piszesz o identycznej głębokości bieżniku to weź pod uwagę że ludzie użytkujący quattro nie cackają się aż tak nad tym. poza tym większość zapindala na starych gumach i nic się nie dzieje.
to życie jak piszesz a nie labolatorium |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012 18:48
|
|
|
| bartek napisał/a: |
weź pod uwagę że ludzie użytkujący quattro nie cackają się aż tak nad tym. |
Z tym się zgodzę, tylko że problemy mają kolejni właściciele. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Juzio 1986
Ciągle mało mocy

Model: C4 S4
Silnik: 4.2
Zasilanie: benzyna+gaz
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sty 2012 Wszystkie posty: 89
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Powiat Tomaszów Lub.
|
|
|
|
 |
jano04

Model: a4 b5
Silnik: 2.8 ack
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: avant
Dołączył: 07 Lis 2012 Wszystkie posty: 28
     
Postawił 4 piw(a) Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013 21:50
|
|
|
Witam jestem tu nowy i pozwolicie że podepnę się do tematu .U mnie w a4 2.8q mam podobny objaw przy ruszaniu jest takie tykanie jakby rozwalający się przegub ale występuje to tylko na pierwszym biegu,przeguby wykluczam bo wszystkie nowe.Biegi wchodzą jak w masełko nie wyskakują , mechanicy mówią że to trybik od jedynki a za razem że nigdy się z czymś takim nie spotkali więc nie za bardzo im wierze.Macie morze jakieś pomysły? |
_________________ AEL Q
ACK Q
AUK Q |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013 13:54
|
|
|
a chrobocze na luzie?? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |