Elektryka i elektronika » Bordnetz A6 C6
Odpowiedz do tematu
 Bordnetz A6 C6
Witam wszystkich...

Jestem po wymianie Borda przedliftowego z literką K na polifta z literką N i mam problem. Cały czas mi wyskakuje błąd żarówki mijania M30 choć posiadam bi-xenon (fabrycznie były xenony) nie mam pojęcia skad ten błąd lewej jak i prawej strony sie pojawia skoro nigdy nie było lamp halogenowych. Kodowanie musi być ok chociażby ze względu na to, że wszystko działa poprawnie

Dodatkowy problem też tkwi w przyjmowaniu kodowania (za kazdym razem wywala mi błąd kodowania choć tak czy siak je przyjmuje)

w czym może być problem? da sie jakos wyłączyć to sprawdzanie tych żarówek mijania? denerwujacy jest ten błąd na FISie

Tak dla jasności Cp ściągniete

Pacjent to a6 c6 2006r

Postaw piwo autorowi tego posta
 
M30 to żarówka świateł drogowych a nie mijania. Tak czy inaczej masz błędne kodowanie sterownika - oświetlenie halogenowe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chodziło mi o oświetlenie drogowe, mój błąd

Kodowanie mam dobre, jako dowód wrzucam zdjęcia


http://zapodaj.net/61c20f39dd1d2.jpg.html
http://zapodaj.net/cb7ae88d3bbf7.jpg.html

oczywiście błąd dotyczy lewej jak i prawej strony

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy wymiana modułu miała na celu montaż poliftowych reflektorów z LEDami ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Lampy poliftowe ledowe już były od dawna... wcześniej był bord z literką K

Zmiana spowodowana było montażem lusterek na poliftowe i chęć przygasania ledów przy kierunkach oraz montaż high beam assist

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To zmień w kodowaniu 3 na 5

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zmiana powoduje wyłączenie się świateł dziennych (LED) i w dalszym ciągu błąd kodowania

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To napisz jaki to dokładnie model A6 - bo napewno nie chodzi o ten RS6 w Twoim profilu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie chodzi o auto w profilu,

A6 C6 2006r podałem w 1 poście :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To akurat doczytałem. Jest to model S-Line, Diesel, Benzyna.... Avant ,Sedan........

Postaw piwo autorowi tego posta
 
3.0 TDI AVANT choć nie bardzo wiem o to może pomóc...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dla Ciebie może nieistotne, ale dla mnie już tak.
Błąd kodowania związany jest nadal z żarówkami świateł długich?
Kto montował wcześniej reflektory i jak zostały podłaczone do BCMa?
Posiadasz reflektory skrętne?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Lampy z tego co wiem zostały zamontowane gotowe (oryginalny polift) i są to lampy skrętne

Stare były skrętne bi-xenon i w ich miejsce wsadzone skrętne ledowe poliftowe P&P. Zadne rezystory ani inne cuda nie zostały zastosowane do LEDów

Postaw piwo autorowi tego posta
 
poncio napisał/a:
Lampy z tego co wiem zostały zamontowane gotowe (oryginalny polift) i są to lampy skrętne

Stare były skrętne bi-xenon i w ich miejsce wsadzone skrętne ledowe poliftowe P&P. Zadne rezystory ani inne cuda nie zostały zastosowane do LEDów

LEDy przygasały też na załaczonych światłach pozycyjnych? Jakie było kodowanie BCMa z liteką K?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak przygasały jak w oryginale przy uruchomionych światłach mijania

Nie mam pojęcia jakie było kodowanie wcześniej...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa