Elektryka i elektronika » oswietlenie kabiny szwankuje
Odpowiedz do tematu
 oswietlenie kabiny szwankuje
witam wszystkich ,od wczoraj szwankuje mi oświetlenie kabiny,to znaczy zawsze po uruchomieniu silnika gasły lampki w kabinie teraz gasną ale po ok.minucie,zauważyłem wieczorem ze przestały podświetlać się przyciski od halogenów grzania szyb,i mgielne,nie wiem czy to ma związek z tym światłem w kabinie?po zakluczeniu auta kabina gaśnie od razu tak jak zawsze,bezpieczniki chyba wszystkie są dobre,(sprawdzałem te w desce rozdzielczej lewym boku) jest to trochę denerwujące zwłaszcza wieczorem bo światło świeci ok minuty jak ruszam autem. skończyły mi się pomysły do czego się doczepić stad moja prośba o wasza pomoc,za która z góry dziękuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zacznij od oględzin pompki central zamka. Prawdopodobnie masz uszkodzoną pompkę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no właśnie dobrze sie składa bo mam taka pompkę jutro zaraz podstawie dzięki za info poinformuje o wyniku

p.s a czy te podświetlanie włączników też ma coś wspólnego z pompką.nie podświetla halogen przednich,przeciw mgielne i ogrzewanie tylnej szyby

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pasjonataudi69 napisał/a:
czy te podświetlanie włączników też ma coś wspólnego z pompką.nie podświetla halogen przednich,przeciw mgielne i ogrzewanie tylnej szyby

Nie. Za to jest odpowiedzialny bezpiecznik nr 14 (15A). Prawdopodobnie brakuje Ci również świateł wstecznych.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jednak bezpiecznik n.r 14 rozwiązał cały problem nie wiem jakim cudem sprawdzając pokazywał przejście.teraz wszystko działa prawie dobrze,prawie bo po wymianie bezpiecznika kontrolka od airbag gaśnie dopiero po około 2 minutach???????????????.w kazdym razie dzieki za pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pasjonataudi69 napisał/a:
jednak bezpiecznik n.r 14 rozwiązał cały problem nie wiem jakim cudem sprawdzając pokazywał przejście.teraz wszystko działa prawie dobrze,prawie bo po wymianie bezpiecznika kontrolka od airbag gaśnie dopiero po około 2 minutach???????????????.w kazdym razie dzieki za pomoc

W sterowniku Airbag masz pewnie błąd zasilania. Wystarczy skasować ten błąd i wróci wszystko do normy.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z takim zamiarem podjechałem dzisiaj do mojego mistrza a tu zamknięte z powodu choroby no nic muszę poczekać.jeszcze raz wielkie dzięki temat uważam za zakończony i zamknięty.dziękuje

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa