Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
oswietlenie kabiny szwankuje
Nie. Za to jest odpowiedzialny bezpiecznik nr 14 (15A). Prawdopodobnie brakuje Ci również świateł wstecznych.
W sterowniku Airbag masz pewnie błąd zasilania. Wystarczy skasować ten błąd i wróci wszystko do normy.
pzdr
witam wszystkich ,od wczoraj szwankuje mi oświetlenie kabiny,to znaczy zawsze po uruchomieniu silnika gasły lampki w kabinie teraz gasną ale po ok.minucie,zauważyłem wieczorem ze przestały podświetlać się przyciski od halogenów grzania szyb,i mgielne,nie wiem czy to ma związek z tym światłem w kabinie?po zakluczeniu auta kabina gaśnie od razu tak jak zawsze,bezpieczniki chyba wszystkie są dobre,(sprawdzałem te w desce rozdzielczej lewym boku) jest to trochę denerwujące zwłaszcza wieczorem bo światło świeci ok minuty jak ruszam autem. skończyły mi się pomysły do czego się doczepić stad moja prośba o wasza pomoc,za która z góry dziękuje
Zacznij od oględzin pompki central zamka. Prawdopodobnie masz uszkodzoną pompkę.
no właśnie dobrze sie składa bo mam taka pompkę jutro zaraz podstawie dzięki za info poinformuje o wyniku
p.s a czy te podświetlanie włączników też ma coś wspólnego z pompką.nie podświetla halogen przednich,przeciw mgielne i ogrzewanie tylnej szyby
p.s a czy te podświetlanie włączników też ma coś wspólnego z pompką.nie podświetla halogen przednich,przeciw mgielne i ogrzewanie tylnej szyby
| pasjonataudi69 napisał/a: |
| czy te podświetlanie włączników też ma coś wspólnego z pompką.nie podświetla halogen przednich,przeciw mgielne i ogrzewanie tylnej szyby |
Nie. Za to jest odpowiedzialny bezpiecznik nr 14 (15A). Prawdopodobnie brakuje Ci również świateł wstecznych.
jednak bezpiecznik n.r 14 rozwiązał cały problem nie wiem jakim cudem sprawdzając pokazywał przejście.teraz wszystko działa prawie dobrze,prawie bo po wymianie bezpiecznika kontrolka od airbag gaśnie dopiero po około 2 minutach???????????????.w kazdym razie dzieki za pomoc
| pasjonataudi69 napisał/a: |
| jednak bezpiecznik n.r 14 rozwiązał cały problem nie wiem jakim cudem sprawdzając pokazywał przejście.teraz wszystko działa prawie dobrze,prawie bo po wymianie bezpiecznika kontrolka od airbag gaśnie dopiero po około 2 minutach???????????????.w kazdym razie dzieki za pomoc |
W sterowniku Airbag masz pewnie błąd zasilania. Wystarczy skasować ten błąd i wróci wszystko do normy.
pzdr
z takim zamiarem podjechałem dzisiaj do mojego mistrza a tu zamknięte z powodu choroby no nic muszę poczekać.jeszcze raz wielkie dzięki temat uważam za zakończony i zamknięty.dziękuje
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych