Dzisiaj zauważyłem brak oświetlenia w mojej Niuni ( zegary,klawisza klimatronica - schowek swieci
A6 C4 97 rok avant w automacie - dzisiaj zginęło mi podswietlenie zegarów, popielniczki, guzików klimatronica, podświetlenie numerów biegów przy lewarku. Ekraniki Klimatronica działaja jak nie ma włączonych światel - w momencie włączenie śwaiteł przygasaja. POwiedzcie mi, czy to może być wina tego potencjometru do regulacji intensywności podświetlenia co jest po lewej stronie zegarów? Bo powiem szczerze, ze już nie wiem gdzie szukac... Bezpieczniki wsystkie ok.
Z góry dziękeuję za odpowiedź