hejka,
zastanawiam się czy w każdej audi V8 jest wyprowadzona instalacja pod dodatkowe opcje. to znaczy, że gdy mam dwie v8, jedna ma fotele recaro sterowane elektrycznie i z memory a druga nie posiada takich foteli, czy jest to kwestia plug&play?
pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[v8 d11] elektryka pod wyposażenie dodatkowe??
Re: [v8 d11] elektryka pod wyposażenie dodatkowe??
Jest to plug & play, ale musisz przełożyć wszystko łącznie z instalacją.
Re: [v8 d11] elektryka pod wyposażenie dodatkowe??
hahaha,,ooookej
wiec czeka mnie sporo rozbierania żeby zaadaptować fotele full memory do autka bez
Re: [v8 d11] elektryka pod wyposażenie dodatkowe??
jest troszkę zabawy, ale gra jest warta świeczki, w mojej też mam elektryczne fotele, i jest wypasik
z tego co wiem to nie
no co Ty to jedno z najbardziej pożytecznych rzeczy zimą!
czy ja wiem... zawsze to wygodniej
i znacznie lepiej wyląda
webasto na pilocika
pierwsza klasa
moze to głuuupie, ale przyszło mi na myśl przełozyć airbag z innego
ryzyko wielkie, można nieżle oberwać
Dlaczego głupie? Żadnego ryzyka, tylko trzeba poświęcić trochę czasu na montaż - sensor Airbag, wiązka elektryczna, taśma na kierownicy i jasiek.
P.S.
Nie zapomnij o fotorelacji z montażu CO.
| jimv8 napisał/a: |
| hejka,
zastanawiam się czy w każdej audi V8 jest wyprowadzona instalacja pod dodatkowe opcje. to znaczy, że gdy mam dwie v8, jedna ma fotele recaro sterowane elektrycznie i z memory a druga nie posiada takich foteli, czy jest to kwestia plug&play? pozdrawiam |
Jest to plug & play, ale musisz przełożyć wszystko łącznie z instalacją.
| Adi202 napisał/a: | ||
Jest to plug & play, ale musisz przełożyć wszystko łącznie z instalacją. |
hahaha,,ooookej
wiec czeka mnie sporo rozbierania żeby zaadaptować fotele full memory do autka bez
| jimv8 napisał/a: | ||||
hahaha,,ooookej wiec czeka mnie sporo rozbierania żeby zaadaptować fotele full memory do autka bez |
Pasiak,
teraz tez mam, i szczerze mówiąc wcale się z tego nie korzysta...tak jak i z elektrycznych lusterek.
zastanawiam sie czy warto rozryć podłogę i elektrykę tylko dla bajeru.
dla bajeru to teraz będę miał webasto
coś za coś
teraz idę na originalność - koniec z kombinowaniem.
inna kwestia, czy wszystkie v8 miały airbag kierowcy?
teraz tez mam, i szczerze mówiąc wcale się z tego nie korzysta...tak jak i z elektrycznych lusterek.
zastanawiam sie czy warto rozryć podłogę i elektrykę tylko dla bajeru.
dla bajeru to teraz będę miał webasto
coś za coś
teraz idę na originalność - koniec z kombinowaniem.
inna kwestia, czy wszystkie v8 miały airbag kierowcy?
| jimv8 napisał/a: |
| czy wszystkie v8 miały airbag kierowcy? |
| jimv8 napisał/a: |
| dla bajeru to teraz będę miał webasto |
| jimv8 napisał/a: |
| teraz tez mam, i szczerze mówiąc wcale się z tego nie korzysta. |
czy ja wiem... zawsze to wygodniej
| Pasiak napisał/a: | ||||||
czy ja wiem... zawsze to wygodniej |
webasto na pilocika
pierwsza klasa
moze to głuuupie, ale przyszło mi na myśl przełozyć airbag z innego
ryzyko wielkie, można nieżle oberwać
| jimv8 napisał/a: |
|
webasto na pilocika pierwsza klasa
moze to głuuupie, ale przyszło mi na myśl przełozyć airbag z innego ryzyko wielkie, można nieżle oberwać |
Dlaczego głupie? Żadnego ryzyka, tylko trzeba poświęcić trochę czasu na montaż - sensor Airbag, wiązka elektryczna, taśma na kierownicy i jasiek.
P.S.
Nie zapomnij o fotorelacji z montażu CO.
[quote="Adi202"]
CO - masz na mysli webasto?
oookej, co do instalacji airbag potrzebował bym pomoc. mianowicie szczegółowi opis co musze wymontować i gdzie co znajde w aucie. mam donora na klamoty ale mało czasu na demontaż.
napewno -
kiere
ślimaka
wiązka? od kąd-dokąd ona idzie
czujniki? gdzie są
jakis sterownik? ten w desce pod radiem?
co więcej?
| jimv8 napisał/a: |
|
Nie zapomnij o fotorelacji z montażu CO. |
CO - masz na mysli webasto?
oookej, co do instalacji airbag potrzebował bym pomoc. mianowicie szczegółowi opis co musze wymontować i gdzie co znajde w aucie. mam donora na klamoty ale mało czasu na demontaż.
napewno -
kiere
ślimaka
wiązka? od kąd-dokąd ona idzie
czujniki? gdzie są
jakis sterownik? ten w desce pod radiem?
co więcej?
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych