Witam . Posiadam audi a6 c4 z systemem boose + concert 1+ zmieniarka cyfrowa . Od pewnego czasu z głośników zaczęły wydobywać się dziwne dżwięki jakieś trzaski ,szumy itp. słychać to dość mocno podczas odtwarzania muzyki ze zmieniarki mp3 a zwłaszcza jak odtwarzana muzyka dopiero się zaczyna i jest jeszcze dość cicha. Przy słuchaniu fm też słychać te nieczystości ale znacznie mniej. A na koniec najlepsze , ostatnio słuchałem muzyki ze zmieniarki mp3 i kiedy musiałem dość mocno hamować to trzaski z głośników były tak mocne że zagłuszyły wszystko. Ma ktoś jakiś pomysł , co to może być ?