światła przyczepy
Nie wygląda mi to na tranzystory. Jakie oznaczenia maja te półprzewodniki?
niestety nie mogę nic odczytać
| pawcio napisał/a: |
| niestety nie mogę nic odczytać |
No to problem. Ja takiego modułu nie posiadam.
na razie nie ma problemu bo na razie mam zrobione to wszystko na przekaźnikach, i nic się nie dzieje
| Adi202 napisał/a: |
| Ja takiego modułu nie posiadam. |
Może ja dam rade jak to "nie dużo rozbierania żeby odczytać"???
Pewnie że nie dużo.
| Adi202 napisał/a: |
Pewnie że nie dużo. |
3\4 fury
???
| GORYL napisał/a: |
| Adi202 napisał/a: | Pewnie że nie dużo. |
3\4 fury ??? |
Nie narzekaj!