witam
nie umie sie połączyc z ABS-em po przez program polski vag
a świeci kontrolka abs-u i wykrzyknik
co mam sprawdzic najpierw????
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
polski VAG nie umi sie połączyc z ABS-em
Przykręcony jest do pompy ABS.
Dać go do naprawy.
Skup się lepiej na samym sterowniku.
Jeżeli program łaczy się z innymi sterownikami, to uszkodzony będzie sterownik ABS
a w którym miejscu znajde ten sterownik????
u elektryka gdzie ma sprzet do diagnostyki to sie zawiesza mu na abs-ie
u elektryka gdzie ma sprzet do diagnostyki to sie zawiesza mu na abs-ie
| mati napisał/a: |
| a w którym miejscu znajde ten sterownik????
u elektryka gdzie ma sprzet do diagnostyki to sie zawiesza mu na abs-ie |
Przykręcony jest do pompy ABS.
opłaca sie bardziej wymienic sterownik na uzywany czy dac go do naprawy????
| mati napisał/a: |
| opłaca sie bardziej wymienic sterownik na uzywany czy dac go do naprawy???? |
a mam takie pytanie czy moge jezdzic moja audika z wykrzyknikiem i swieci kontrolka abs ?????
ale na skrzyni biegów niema zadnych błędów a na silniku tylko jest sonda lambda do wymiany
nie stanie sie cos z skrzynia przez ten abs?
ale na skrzyni biegów niema zadnych błędów a na silniku tylko jest sonda lambda do wymiany
nie stanie sie cos z skrzynia przez ten abs?
Można jeździć aż do przeglądu technicznego.
a mam jeszcze takie pytanie czy jak mam bezpiecznik spalony od sterownika abs-u to moze byc to przyczyna nie łączenia sie polskiego vagu z abs-em?????
[ Dodano: Sob 02 Mar, 2013 11:22 ]
na internecie znalazłem opis bezpieczników i wychodzi na to ze bezpiecznik nr 7 -urządzenie przeciwblokujace abs a nr 16 - sterownik abs tylko przy bezpieczniku 16 niemam tych koncówek zeby włozyc bezpiecznik moze to byc przez to?????ze nie łączy z programami diagnostycznymi????
[ Dodano: Sob 02 Mar, 2013 11:22 ]
na internecie znalazłem opis bezpieczników i wychodzi na to ze bezpiecznik nr 7 -urządzenie przeciwblokujace abs a nr 16 - sterownik abs tylko przy bezpieczniku 16 niemam tych koncówek zeby włozyc bezpiecznik moze to byc przez to?????ze nie łączy z programami diagnostycznymi????
Jeżeli sterownik nie jest zasilany, to elektronika nie działa - to chyba oczywiste.
odkreciłem dzis skrzynke z bezpiecznikami i niema wolnych kabli
pod nr 16 niema jak podpiac bezpiecznika co tu moze byc grane?
pod nr 16 niema jak podpiac bezpiecznika co tu moze byc grane?
| mati napisał/a: |
| co tu moze byc grane? |
Skup się lepiej na samym sterowniku.
ma moze ktos rozpiske bezpieczników i przekazników do audi a4 98 rok 2.8 v6 4x4
Bezpiecznik ABS nr 7 (10A) i nr 53 (50A) -ostatni po prawej stronie pod tablicą z przekaźnikami wyposażenia podstawowego.
Miejsce wskazane na fotce jest dla przekaźnika spryskiwaczy reflektorów.
Miejsce wskazane na fotce jest dla przekaźnika spryskiwaczy reflektorów.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych