Cześć.
Mam przejechane już ponad 310 tys. Olej wymieniałem wraz z filtrem przy ok 280 tys. Od dłuższego czasy przy redukcji z 5 na 4 pojawia się objaw uderzenia jak i przy innych redukcjach na niższy bieg. Wyczytałem, że trzeba również zdemontować kasetę której wolałem nie ruszać.
Chciałbym wymienić olej z dobrym płukaniem skrzyni.
Pytanie: Czy możecie kogoś polecić z okolic Leszna lub województwa dolnośląskiego ?
Co myślicie o dynamicznej wymianie oleju w skrzyni? Warto szukać takiego warsztatu?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Naprawa tiptronica kogo polecacie ?
Re: Naprawa tiptronica kogo polecacie ?
jak najbardziej warto, myślę,że najbardziej pomocny będzie tu Adi202 bo to jego rewir
To chociaż poświęcił by mi chwilę aby sprawdzić czy coś grubszego będzie czy remoncik trzeba robić. Podjechałbym w jakiś wpasowany termin (z Leszna teraz dalej mam
:( )
A później będę umawiał się na grubą robotę jak będzie trzeba.
| Jimy_GM napisał/a: |
| Cześć.
Mam przejechane już ponad 310 tys. Olej wymieniałem wraz z filtrem przy ok 280 tys. Od dłuższego czasy przy redukcji z 5 na 4 pojawia się objaw uderzenia jak i przy innych redukcjach na niższy bieg. Wyczytałem, że trzeba również zdemontować kasetę której wolałem nie ruszać. Chciałbym wymienić olej z dobrym płukaniem skrzyni. Pytanie: Czy możecie kogoś polecić z okolic Leszna lub województwa dolnośląskiego ? Co myślicie o dynamicznej wymianie oleju w skrzyni? Warto szukać takiego warsztatu? |
jak najbardziej warto, myślę,że najbardziej pomocny będzie tu Adi202 bo to jego rewir
Adi kogo polecisz do skrzyni ?
Do Ciebie i tak będę chciał się umówić na wymianę wyświetlacza fis. (jak się nagrzeję zanika)
Do Ciebie i tak będę chciał się umówić na wymianę wyświetlacza fis. (jak się nagrzeję zanika)
Mam tu kumpla który się tym zajmuje ale... aktualnie jest bardzo zajęty bo składa mi skrzynię do mojej Vki.
Spoko ja problemu nie widzę. Jak coś to pomogę.
Spoko ja problemu nie widzę. Jak coś to pomogę.| Adi202 napisał/a: |
Mam tu kumpla który się tym zajmuje ale... aktualnie jest bardzo zajęty bo składa mi skrzynię do mojej Vki. Spoko ja problemu nie widzę. Jak coś to pomogę. |
To chociaż poświęcił by mi chwilę aby sprawdzić czy coś grubszego będzie czy remoncik trzeba robić. Podjechałbym w jakiś wpasowany termin (z Leszna teraz dalej mam
:( )
A później będę umawiał się na grubą robotę jak będzie trzeba.
Jeżeli byłbyś zainteresowany, to mogę dać Ci nr telefonu i powołasz się na mnie.
To wyślij Adi na prv. Dzięki wielkie.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych