Skrzynie automatyczne » Naprawa tiptronica kogo polecacie ?
Odpowiedz do tematu
 Naprawa tiptronica kogo polecacie ?
Cześć.

Mam przejechane już ponad 310 tys. Olej wymieniałem wraz z filtrem przy ok 280 tys. Od dłuższego czasy przy redukcji z 5 na 4 pojawia się objaw uderzenia jak i przy innych redukcjach na niższy bieg. Wyczytałem, że trzeba również zdemontować kasetę której wolałem nie ruszać.

Chciałbym wymienić olej z dobrym płukaniem skrzyni.

Pytanie: Czy możecie kogoś polecić z okolic Leszna lub województwa dolnośląskiego ?

Co myślicie o dynamicznej wymianie oleju w skrzyni? Warto szukać takiego warsztatu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Naprawa tiptronica kogo polecacie ?
Jimy_GM napisał/a:
Cześć.

Mam przejechane już ponad 310 tys. Olej wymieniałem wraz z filtrem przy ok 280 tys. Od dłuższego czasy przy redukcji z 5 na 4 pojawia się objaw uderzenia jak i przy innych redukcjach na niższy bieg. Wyczytałem, że trzeba również zdemontować kasetę której wolałem nie ruszać.

Chciałbym wymienić olej z dobrym płukaniem skrzyni.

Pytanie: Czy możecie kogoś polecić z okolic Leszna lub województwa dolnośląskiego ?

Co myślicie o dynamicznej wymianie oleju w skrzyni? Warto szukać takiego warsztatu?

jak najbardziej warto, myślę,że najbardziej pomocny będzie tu Adi202 bo to jego rewir :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi kogo polecisz do skrzyni ?


Do Ciebie i tak będę chciał się umówić na wymianę wyświetlacza fis. (jak się nagrzeję zanika) ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam tu kumpla który się tym zajmuje ale... aktualnie jest bardzo zajęty bo składa mi skrzynię do mojej Vki. ;) Spoko ja problemu nie widzę. Jak coś to pomogę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Mam tu kumpla który się tym zajmuje ale... aktualnie jest bardzo zajęty bo składa mi skrzynię do mojej Vki. ;) Spoko ja problemu nie widzę. Jak coś to pomogę.


To chociaż poświęcił by mi chwilę aby sprawdzić czy coś grubszego będzie czy remoncik trzeba robić. Podjechałbym w jakiś wpasowany termin (z Leszna teraz dalej mam :( :( )

A później będę umawiał się na grubą robotę jak będzie trzeba.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli byłbyś zainteresowany, to mogę dać Ci nr telefonu i powołasz się na mnie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To wyślij Adi na prv. Dzięki wielkie.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa