Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
problem z przednim blotnikiem
siemanko mam taki problemik i nie wiem co z tym zrobic pare dni temu dzieciaki puknely wozkiem w przedni blotnik i odpoadlo kawalek lakieru obawiam sie zeby rdza tego nie zlapala i parcha nie wyskoczyla na zewnetrzna strone blotnika! czy radzicie zebym za wczasu udal sie do lakiernika? czy pomoze tylko wyczyszczenie tego papierem 80siatka jakis podklad i troche srebnego lakieru da rade tak? czy to i tak po jakims czasie wyjdzie?dodam fote jak to wyglada tylko troche ten kolor jest przesadzony na zywo wyglada to duzo lepiej PS podobno blachy sa w ocynku!!!! to dlaczego dzieje sie takie cos???? na 100% nie byl bity!!! dodam ze to bylo pare dni temu takze ta blacha jest spokojnie do wyczeszczenia
Odtłuścić i położyć zaprawkę, a przed tym wypchać delikatnie wgniecenie. Gorzej wygląda rand błotnika. Proponowałbym użyć farby antykorozyjnej i również pomalować w kolorze.
Wypchaj wgniecenie, rdzę na rancie wyczyść do gołej blachy i połóż dwuskładnikowy podkład epoksydowy, po wyschnięciu możesz spokojnie użyć szpachli i zrobić zaprawkę,po dobrym wyczyszczeniu i epoksydzie na 123% rdza nie wyjdzie.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych