jestem trochę zielony w temacie mechaniki i do tego po za granicami państwa otóż od jakiegoś czasu silnik traci obroty przy większym wysiłku np podjazd pod górę lub cofanie czy ruszanie obroty rosną noormalnie a po wyciśnięciu sprzęgła spadają poniżej 500 zależy jaki wysiłek kilka razy też zgasł sprawdziłem wszystkie przewody od gazu i niby wszystko dobrze podłączone jest wyciek pod filtrem oleju ale to nie jest z filtra od kilku dni pojawił się jeszcze jeden problem mianowicie zaczą dość dużo dymić na ciepłym silniku oleju nie bierze stan jest taki jaki był dodam ze kilka dni po tym jak zaczą dymić zaświeciła się kontrolka OEL zmieniłem olej i filtr ale kontrolka dalej świeci i dymi po nagrzaniu sie do 20 st co to może być pomocy co zrobić żeby sprawdzić z góry dzięki pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
audi a4 1.8T falujące obroty,dymi na ciepłym silniku
Witam jestem posiadaczem audi a4 1.8T niestety mam z nim bardzo dużo problemów z niektórymi się uporałem ale pojawiają się nowe
jestem trochę zielony w temacie mechaniki i do tego po za granicami państwa otóż od jakiegoś czasu silnik traci obroty przy większym wysiłku np podjazd pod górę lub cofanie czy ruszanie obroty rosną noormalnie a po wyciśnięciu sprzęgła spadają poniżej 500 zależy jaki wysiłek kilka razy też zgasł sprawdziłem wszystkie przewody od gazu i niby wszystko dobrze podłączone jest wyciek pod filtrem oleju ale to nie jest z filtra od kilku dni pojawił się jeszcze jeden problem mianowicie zaczą dość dużo dymić na ciepłym silniku oleju nie bierze stan jest taki jaki był dodam ze kilka dni po tym jak zaczą dymić zaświeciła się kontrolka OEL zmieniłem olej i filtr ale kontrolka dalej świeci i dymi po nagrzaniu sie do 20 st co to może być pomocy co zrobić żeby sprawdzić z góry dzięki pozdrawiam
jestem trochę zielony w temacie mechaniki i do tego po za granicami państwa otóż od jakiegoś czasu silnik traci obroty przy większym wysiłku np podjazd pod górę lub cofanie czy ruszanie obroty rosną noormalnie a po wyciśnięciu sprzęgła spadają poniżej 500 zależy jaki wysiłek kilka razy też zgasł sprawdziłem wszystkie przewody od gazu i niby wszystko dobrze podłączone jest wyciek pod filtrem oleju ale to nie jest z filtra od kilku dni pojawił się jeszcze jeden problem mianowicie zaczą dość dużo dymić na ciepłym silniku oleju nie bierze stan jest taki jaki był dodam ze kilka dni po tym jak zaczą dymić zaświeciła się kontrolka OEL zmieniłem olej i filtr ale kontrolka dalej świeci i dymi po nagrzaniu sie do 20 st co to może być pomocy co zrobić żeby sprawdzić z góry dzięki pozdrawiamOEL na zegarach sie nie przejmuj,bo to czysty zbieg okoliczności. Zacznij od sprawdzenia błedow z sterownika silnika ,oraz pojeździj na benzynie,żeby sprawdzić czy to typowo usterka LPG czy głebiej coś siedzi.
Tak jak Pasiak piszę, pojeździj na Bp by zobaczyć czy to wina LPG - bo każdy z objawów który opisujesz na to wskazuje.
najpierw oczywiście odczyt błędów z sterownika i reset ECU.
najpierw oczywiście odczyt błędów z sterownika i reset ECU.
Właśnie ze cały czas jeżdżę a benzynie i na gazie sprawuje się tak samo po zagrzaniu się zaczyna dymić i jest widoczny wyciek pod filtrem ale to raczej nie z fistra bo go dość dobrze dokręciłem w środę mam oględziny silnika u mechanika zobaczymy co znajdzie ja podejrzewam głowice pozdro
trzeba byo od razu napisac,że na benzynie i gazie jest tak samo, sprawdź błędy zapisane w sterowniku silnika
sprawdz błędy i zloguj vagiem auto dynamicznie
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych