Elementy silnika » 2,5 Tdi AKE ustawienie kąta wtrysku
Odpowiedz do tematu
 2,5 Tdi AKE ustawienie kąta wtrysku
Witam
Poszukuję informacji dotyczącej instrukcji ustawienia kąta wtrysku (pompa wtryskowa VP44). Może ktoś doradzi ?
Z góry dziękuję.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co było grzebane ze kat do ustawienia pompe robiles rozrzad zmieniales :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Co było grzebane ze kat do ustawienia pompe robiles rozrzad zmieniales :?:

Była robiona pompa Vp44. Kąt jest za późny, jest 3,4* ATDC

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kat powinien byc 2/2 do 2/4 bez vaga tego nie ustawisz mi tez pompe robili po zamontowaniu bylo to samo zły kat wtrysku do regulacj pojechałem do goscia ktory sie takimi zeczmi zajmuje i to ustawil w ciagu godziny jesli nie masz komputera i wiedzy o tym to sam nie rob bo jeszcze po gorszysz za ustawienie biora 150 zł i problem zgłowy chyba ze bedzie ci wyskakiwał bład 550 to zle pompa zrobiona miałem taki przypadek i dwa razy pompe rwalismy przez oszusta z warszawy ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Kat powinien byc 2/2 do 2/4 bez vaga tego nie ustawisz mi tez pompe robili po zamontowaniu bylo to samo zły kat wtrysku do regulacj pojechałem do goscia ktory sie takimi zeczmi zajmuje i to ustawil w ciagu godziny jesli nie masz komputera i wiedzy o tym to sam nie rob bo jeszcze po gorszysz za ustawienie biora 150 zł i problem zgłowy chyba ze bedzie ci wyskakiwał bład 550 to zle pompa zrobiona miałem taki przypadek i dwa razy pompe rwalismy przez oszusta z warszawy ;-)

Ale piszesz o kącie 2/2 lub 2/4 w kontekście logu 004 statycznego czy BS-a ? Akurat posiadam VAG-a i potrafię sprawdzić jaki jest kąt wtrysku. Byłem u miszcza który ustawił mi kąt wtrysku ale silnik chodzi zbyt "twardo" Kiedyś była instrukcja na A6 ale ja wcięło i nie mogę znaleźć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
logu 0004

Wystawiono 1 piw(a):
arek1313
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
logu 0004

Dzięki. Trochę poszukałem i jednak znalazłem instrukcję jak powinno się wykonać ustawienie kąta wtrysku w VP44 na www.a6forum.pl/2-5-tdi-re...radnik-t44.html
Wydaje mi się że regulacja jest wykonana prawidłowo ale wykonałem zestaw logów. Wstawię w diagnostyce do oceny/ analizy.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa