do mechanika , mechanik oczywiście ''no problemo'' tylko no problemo wystarczyło na 2 tygodnie i reklamacja. Więc po trzeciej reklamacji musiałem zakasać rękawy i (nie, nie, wcale nie dostał plomby ale mnie kusiło) zabrać się samemu za ten problem. Cieknie pomiędzy obudową a deklem pompy-przerwany oring ,i tu zaczyna się robić niewesoło ponieważ serwis Audi (Interwelm B-B) nie ma w ETKA takiego uszczelnienia. Czy nie wiecie jak, lub skąd zdobyć to uszczelnienie? Z góry dziękuję za pomoc.
