Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Licznik
Odpowiedz do tematu
 Licznik
Witam,mam pytanko,czy istnieje możliwość uruchomienia dodatkowych funkcji w liczniku z 1/2
fis? Jeżeli tak to,w jaki sposób. Moja audi to A4 b5 2000r. posiadam program diagnostyczny,polski VAG 4.9

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Licznik
cinek14116 napisał/a:
Witam,mam pytanko,czy istnieje możliwość uruchomienia dodatkowych funkcji w liczniku z 1/2
fis? Jeżeli tak to,w jaki sposób. Moja audi to A4 b5 2000r. posiadam program diagnostyczny,polski VAG 4.9
a o jakie "dodatkowe funkcje" Ci sie rozchodzi?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Chodzi mi o sprawdzenie świateł stop,oraz info o spalonej żarówce,czy to w ogóle
możliwe?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cinek14116 napisał/a:
Witam. Chodzi mi o sprawdzenie świateł stop,oraz info o spalonej żarówce,czy to w ogóle
możliwe?

Nie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak myślałem,mam jeszcze jedno pytanie,dlaczego nie mogę połączyć się z modułem komfortu,ani z centralnym zamkiem,dodam iż posiadam w aucie fabryczny alarm.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cinek14116 napisał/a:
Tak myślałem,mam jeszcze jedno pytanie,dlaczego nie mogę połączyć się z modułem komfortu,ani z centralnym zamkiem,dodam iż posiadam w aucie fabryczny alarm.
z modułem komfortu to się nie połaczysz, próbowałeś połaczys się z adresem 35?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam.Wszelkie próby będę przeprowadzał w sobotę,a możesz mi powiedzieć co znajdę pod tym kanałem 35? Przypomnę że będę używał polskiego vaga 4.9,chyba nie będzie problemów?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cinek14116 napisał/a:
Witam.Wszelkie próby będę przeprowadzał w sobotę,a możesz mi powiedzieć co znajdę pod tym kanałem 35? Przypomnę że będę używał polskiego vaga 4.9,chyba nie będzie problemów?

To nie kanał a adres. 35 to centralny zamek.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa