Powiedzcie mi czy jest możliwośc dołożenia wylącznika poduszki powietrznej.
Mam wyłacznik do schowka i lampke w podsufitke.
Potrzebuję schemat i informacje czy potrzeba kodować sterownik lub go zmieniac.
[ Dodano: Nie 29 Paź, 2017 19:31 ]
Juz chyba znalazlem schemat na pin 81 sterownika poduszek jest podawana masa
Z airbagu wychodzi na pinie 70 sygnal masy do lampki w podsufitce kiedy poduszka jest wylaczona a plus jest podlaczony od razu po zaplonie na stale do lampki.
a z pinu 68 w airbag do licznika na pin t32/10 idzie sygnal o wylaczonej poduszce.
Tak?
[ Dodano: Nie 29 Paź, 2017 19:57 ]
