Elementy silnika » (a6 c6 BAT) demontaż pompy wspomagania+sprawdzenie rozrządu
Odpowiedz do tematu
 (a6 c6 BAT) demontaż pompy wspomagania+sprawdzenie rozrządu
cześć,

czy ktoś wie, czy pompę wspomagania w silniku BAT z a6 c6 4.2, można zdemontować bez wyjmowania silnika lub skrzyni??
numer pompy - 4F0145155B

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aby zdemontować pompę wspomagania, trzeba ją zdemontować. :mrgreen:
Napisz dokładnie o co kaman. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Aby zdemontować pompę wspomagania, trzeba ją zdemontować. :mrgreen:
Napisz dokładnie o co kaman. ;)



hehehehe :mrgreen:
mam ubaw sam z siebie :evil: poprawiłem :mrgreen:

wyciągam silnik BAT w 4F0,,,booo wyje pompa wspomagania i też dlatego by wyeliminować wyciek z pokrywy rozrządu i posprawdzać napinacze. Nie sądziłem że będzie aż tak ciężko szło (jeszcze się nie poddałem) :evil: ale już myślę co by tu zrobić gdy przegram tą nierówną walkę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
ale już myślę co by tu zrobić gdy przegram tą nierówną walkę.
nawet tak nie mysl! nie ma opcji,ze przegrasz! ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To zeby wymienic pompe wspomagania trzeba rwac motor to niezłe jajca :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Silnika nie trzeba demontować. Zdemontować musisz tylko półośkę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
półoś lewą napędową? dla dojścia? bo bardziej mi przeszkadza sprężarka klimy, która również jest napędzana od strony skrzyni rozrządu. Jeżeli mi się uda rozłączyć wydech to reszta powinna iść gładko.
Na ta chwile największą zmora okazuje się oddzielenie wydechu, brak dojścia, odpowiednich kluczy. Jednak kanał by mi się przydał :D
Masz Adi może instrukcję serwisową na temat wyjmowania silnika? może coś by to podpowiedziało.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
półoś lewą napędową? dla dojścia? bo bardziej mi przeszkadza sprężarka klimy, która również jest napędzana od strony skrzyni rozrządu. Jeżeli mi się uda rozłączyć wydech to reszta powinna iść gładko.
Na ta chwile największą zmora okazuje się oddzielenie wydechu, brak dojścia, odpowiednich kluczy. Jednak kanał by mi się przydał :D
Masz Adi może instrukcję serwisową na temat wyjmowania silnika? może coś by to podpowiedziało.

Do tego modelu mam pełny opis napraw.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W końcu uporałem się z wyjęciem silnika.
Silnik, jak na takie cudo, jest w opłakanym stanie. Porobię zdjęcia to wkleję. Sporo wycieków oleju, prawie z każdej strony.
Po demontażu pompy wspomagania i sprężarki klimatyzacji (idzie do regeneracji) biorę się za rozrząd.
Proszę o poradę, jak dokładnie sprawdzić napinacze i łańcuszki.


edit :D
nie a co sprawdzać ,,,, trzeba wymienić :D
gdyby ktoś się orientował gdzie zregenerują na 100% taką pompę, to proszę o info :)
4F0145155B



Postaw piwo autorowi tego posta
 
wyjęcie silnika dla sprawdzenia rozrządu, to była właściwa decyzja -



Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa