[A6 C5] Problem ze środkowym wyswietlaczem
Witam,
problemów z AUDI ciąg dalszy
Co może być przyczyną, gdy wyświetlacz w licznikach od komputera pokładowego ciemieje, po dłuższej jeździ. Od razu po odpaleniu na wyświetlaczu brakuje kilku linii.
To mogą być zimne luty? Czy cały wyświetlacz do wymiany?
Re: [A6 C5] Problem ze środkowym wyswietlaczem
| Tum napisał/a: |
Witam,
problemów z AUDI ciąg dalszy
Co może być przyczyną, gdy wyświetlacz w licznikach od komputera pokładowego ciemieje, po dłuższej jeździ. Od razu po odpaleniu na wyświetlaczu brakuje kilku linii.
To mogą być zimne luty? Czy cały wyświetlacz do wymiany? |
miałem podobny problem w zegarach z A4 , które Adi montował mi do 90-tki, latem było tragicznie bo już nic kompletnie nie było widać, o ile dobrze pamiętam to wyświetlacz do wymiany
No to fajnie. Droga taka impreza?
| Tum napisał/a: |
No to fajnie. Droga taka impreza? |
szczerze mówiąc to nie wiem bo nie wymieniałem tego, ale całe zegary na Allergnie kupisz już za 2 stówki
Niestety, tu są zegary z FISem, więc cena od 400zł
na tej aukcji są takie zegary i na jednym zdjęciu tak wygląda wyświetlacz:
http://www.allegro.pl/ite...tlacza_fis.html
proponuje sie nie załamywać tylko poczekać na opinię Adiego
Wyświetlacz LCD jest do podklejenia. W najgorszym wypadku wymiana LCD, lub całej szafy. To jest nagminny problem w tych modelach, więc nie ma się co denerwować.
pzdr