(A6 C5 Avant) Pytań kilka o audio w Audi
Witam,
jestem tutaj nowy i z racji tej prosiłbym o trochę wyrozumiałości
mam kilka pytań o audio w Audi A6 C5 Avant z 2002 r. chodzi mi konkretnie o:
- czy były montowane jakieś inne zestawy niż Bose, jeśli tak to jakie ??
- jaka jest średnica i głębokość głośników przednich ??
- jaka jest średnica i głębokość głośników tylnych ??
- jakiej średnicy jest głośnik subwoofer'a gdyż zaczyna charczeć
- ile jest generalnie zamontowanych głośników w Audi A6 C5 Avant seryjnie, i gdzie ??
Z góry dziękuje za pomoc i wyrozumiałość.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Jasprz_Audi_A6 Pon 04 Sie, 2014 20:06, w całości zmieniany 1 raz
Kolego trafiłeś na forum gdzie panuje miła atmosfera także wyrozumiałość masz jak w banku
Ale bardzo Cię proszę abyś wszedł do działu przywitań i się przywitał - taką mamy zasadę
I usuń z tytułu emotikon.
Co do Twojego pytania jeśli się nie mylę to możesz mieć: standard, Nokia albo BOSE.
W standardowym nie masz suba w boczku tylko głośniki w drzwiach.
A w Nokii i w BOSE masz oprócz w drzwiach jeszcze woofer. W drzwiach są na dole głośniki średniotonowe i na górze wysokotonowe ale nie wiem czy tak w każdej.
hehe
tytuł poprawiłem ;]
przywitać się przywitałem
czyli wychodzi że będzie nokia w moim egzemplarzu

bo subik jest ale zaczyna charczeć
dlatego też dopytuje o średnice tych głośników bo będę chciał wymienić cały zestaw na coś lepszego ;]
i teraz pytanie co byście polecali ;] chodzi mi o zestawy w seryjne miejsca
z góry dzięki za pomoc ;]
Jak audi to tylko BOSE

tyle z moiej strony
| Cytat: |
Jak audi to tylko BOSE tyle z moiej strony |
Ja mam Audi i mam Nokię - tyle z mojej strony
PS Chyba, że masz na myśli, że w A6 było tylko BOSE. W A3 na przykład jest tak jak pisałem: standard, Nokia i BOSE więc podejrzewałem że w A6 jest możliwe że jest tak samo.
ma jakiego masz suba?
Z tego co wiem jeśli jest sub z jednej strony a nie ma wzmacniacza z drugiej to jest Nokia a jak jest i sub i wzmacniacz osobno w drugim boczku to BOSE. Jak się mylę to niech mnie Pasiak poprawi
Jak jest bose to sa orginalnie eblematy bose na pokrywach glosnikow na kazdym boczku drzwi
emblemów nie ma na maskownicach a sub jest z prawej strony w schowku natomiast z lewej jest schowek :-]
niestety subik zaczął charczeć dlatego pytam o alternatywę względem oryginału bo w fabrycznych miejscach chce wszystko zrobić
znowu bose hmmm fajna sprawa ale strasznie droga a używanego systemu raczej bym nie chciał bo nie ma pewności jak długo podziała
sub jest zawsze z jednej strony, ponadto jesli jest to sub bose to wygląda tak jak mój

jesli jest to Nokia to ma inny kształt i tylko jeden glosnior. nie mam fotki podgladowej Nokii bo leży sobie w PL

pozdr
no to mój to nokia będzie

bo w żaden sposób nie wygląda jak ten