A8 D2 Telewizja podczas jazdy
Witam
Chciałbym zdjąć blokadę telewizyjna podczas jazdy, słyszałem ze przecina się kabel GALA, czy ktoś wie jak on wygląda ?
Z Góry dzięki
U mnie tak jest zrobione ze podczas jazdy moge ogladac TV.Ale jest zalozony taki maly przelacznik ktorym mozna wylaczyc TV i wtedy uzywac map z GPSu.Inaczej nie dziala GPS.
Akurat sam tego nie montowalem,firma VNSmedia zakladala mi zestaw do odbioru DVB-T.
pozdr
ref
Re: A8 D2 Telewizja podczas jazdy
| papajec napisał/a: |
Witam
Chciałbym zdjąć blokadę telewizyjna podczas jazdy, słyszałem ze przecina się kabel GALA, czy ktoś wie jak on wygląda ?
Z Góry dzięki |
Biały przewód z niebieskim paskiem siedzi w czarnej wtyczce zasilającej nawigację.