Elementy silnika » [a6 3.0 2006r] Kontrolka silnika i błędy
Odpowiedz do tematu
 [a6 3.0 2006r] Kontrolka silnika i błędy
Na poczatku chcialem sie przywitac bo jestem nowy.Panowie mam problem zapalila mi sie kontrolka silnika, kolega ma skaner dominator vw podlaczylem wyskoczyly 3 bledy
02083 message for delay request

01314 komputer sterujacy silnik utrzymanie predkosci uszkodzenie

18055.P1647 sprawdz kodowanie wersji jednostek w napedzie

dodam ze wszystkie kontrolki gasna oprocz tej jednej,auto jezdzi normalnie nie mozna sie do niczego uczepic.
Prosze o podpowiedzi.Z gory dziekuje.Pozdro.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Kontrolka silnika
bastek71 napisał/a:
Na poczatku chcialem sie przywitac bo jestem nowy.Panowie mam problem zapalila mi sie kontrolka silnika, kolega ma skaner dominator vw podlaczylem wyskoczyly 3 bledy
02083 message for delay request

01314 komputer sterujacy silnik utrzymanie predkosci uszkodzenie

18055.P1647 sprawdz kodowanie wersji jednostek w napedzie

dodam ze wszystkie kontrolki gasna oprocz tej jednej,auto jezdzi normalnie nie mozna sie do niczego uczepic.
Prosze o podpowiedzi.Z gory dziekuje.Pozdro.
wyglada to na brak komunikacji ze sterownikami lub ich złe kodowanie... bylo cos ostatnio robione przy niuni?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Kontrolka silnika
Pasiak napisał/a:
bastek71 napisał/a:
Na poczatku chcialem sie przywitac bo jestem nowy.Panowie mam problem zapalila mi sie kontrolka silnika, kolega ma skaner dominator vw podlaczylem wyskoczyly 3 bledy
02083 message for delay request

01314 komputer sterujacy silnik utrzymanie predkosci uszkodzenie

18055.P1647 sprawdz kodowanie wersji jednostek w napedzie

dodam ze wszystkie kontrolki gasna oprocz tej jednej,auto jezdzi normalnie nie mozna sie do niczego uczepic.
Prosze o podpowiedzi.Z gory dziekuje.Pozdro.
wyglada to na brak komunikacji ze s
terownikami lub ich złe kodowanie... bylo cos ostatnio robione przy niuni?
Zakladalem alarm z dodatkowym przyciskiem i przez m-c bylko ok ale od 3-4 m-c ta kontrolka

[ Dodano: Wto 22 Sty, 2013 17:23 ]
Zakladalem alarm z dodatkowym przyciskiem i przez m-c bylko ok ale od 3-4 m-c ta kontrolka .

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Kontrolka silnika
bastek71 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
bastek71 napisał/a:
Na poczatku chcialem sie przywitac bo jestem nowy.Panowie mam problem zapalila mi sie kontrolka silnika, kolega ma skaner dominator vw podlaczylem wyskoczyly 3 bledy
02083 message for delay request

01314 komputer sterujacy silnik utrzymanie predkosci uszkodzenie

18055.P1647 sprawdz kodowanie wersji jednostek w napedzie

dodam ze wszystkie kontrolki gasna oprocz tej jednej,auto jezdzi normalnie nie mozna sie do niczego uczepic.
Prosze o podpowiedzi.Z gory dziekuje.Pozdro.
wyglada to na brak komunikacji ze s
terownikami lub ich złe kodowanie... bylo cos ostatnio robione przy niuni?
Zakladalem alarm z dodatkowym przyciskiem i przez m-c bylko ok ale od 3-4 m-c ta kontrolka

[ Dodano: Wto 22 Sty, 2013 17:23 ]
Zakladalem alarm z dodatkowym przyciskiem i przez m-c bylko ok ale od 3-4 m-c ta kontrolka .
a jak akumulator? proponowałbym podpiąć VASa i wykasować błędy

Postaw piwo autorowi tego posta
 Kontrolka silnika
Tym skanerem wykasowalem bledy ale po 3 dniach zpowrotem sie zapalil silnik ale juz tylko jeden blad 01314-ale to powiadomienie jak wnioskuje chodzi o tempomat ale chodzi wszystko idealnie.A co to jest VASa?A z akumulatorem nie ma problemu MMI wskazuje 100%.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Kontrolka silnika
bastek71 napisał/a:
Tym skanerem wykasowalem bledy ale po 3 dniach zpowrotem sie zapalil silnik ale juz tylko jeden blad 01314-ale to powiadomienie jak wnioskuje chodzi o tempomat ale chodzi wszystko idealnie.A co to jest VASa?A z akumulatorem nie ma problemu MMI wskazuje 100%.
to jest bład spowodowany brakiem komunikacji z modułem sterujacym silnika co moze byc spowodowane np. usterką w okablowaniu ale nie musi... jak skanowałeś ta zabawka to sprawdzałes wszystkie systemy w samochodzie? Zegary tez sprawdzałeś? VAS to nowszy VAG którym powinienes diagnozowac swoją niunie aby miec pełny opis błedu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Kontrolka silnika
Musze sie przyznac ze skanowalem prawie wszystko 3-4 opcje pokazaly ten blad a na innych bledow brak. Ale zegarow chyba nie nie widzialem takiej opcji.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa