Skrzynie automatyczne » [A6 2,4 V6 98']Problemy skrzyni aut. po zamontowaniu LPG
Odpowiedz do tematu
 [A6 2,4 V6 98']Problemy skrzyni aut. po zamontowaniu LPG

MAM PEWIEN PROBLEM , PONIEWAZ PO ZALOZENIU GAZU W AUDI A6 2,4 TIP TRONIC (AUTOMAT) , POJAWIL SIE PROBLEM ZE SKRZYNIA BIEGOW , CHODZI TYLKO NA 2 AWARYJNYCH BIEGACH , PROBLEM POJAIL SIE ZARAZ PO WYJECHANIU Z WARSZTATU GDZIE ZAMONTOWALI GAZ , WYMIENILEM SKRZYNIE JEDNAK PROBLEM NIE ZNIKNA PONIEWAZ DZIEJE SIE TAK SAMO , MACIE MOZE JAKIES POMYSLY CO MOZE BYC NIETAK ? PROSZE O POMOC IZ NIEWIEM CO JUZ MAM ROBIC (KAZDY MECHANIK MOWI MI CO INNEGO ) Z GORY DZIEKI !

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Problemy z automat. skrzynia po zamontowaniu LPG
lordshaman69 napisał/a:

MAM PEWIEN PROBLEM , PONIEWAZ PO ZALOZENIU GAZU W AUDI A6 2,4 TIP TRONIC (AUTOMAT) , POJAWIL SIE PROBLEM ZE SKRZYNIA BIEGOW , CHODZI TYLKO NA 2 AWARYJNYCH BIEGACH , PROBLEM POJAIL SIE ZARAZ PO WYJECHANIU Z WARSZTATU GDZIE ZAMONTOWALI GAZ , WYMIENILEM SKRZYNIE JEDNAK PROBLEM NIE ZNIKNA PONIEWAZ DZIEJE SIE TAK SAMO , MACIE MOZE JAKIES POMYSLY CO MOZE BYC NIETAK ? PROSZE O POMOC IZ NIEWIEM CO JUZ MAM ROBIC (KAZDY MECHANIK MOWI MI CO INNEGO ) Z GORY DZIEKI !
siemka, a czy auto było podłlczane pod komputer? I dlaczego skrzynia była wymieiana? No i jak tam wyglada sprawa wymiany ATF? Nie musisz pisac duzymi literami bo doskonale widzimy, ponadto zapraszamy do działu przywitań

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa