Klimatyzacja » [d11 v8] sprężarka klimayzacji
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [d11 v8] sprężarka klimayzacji
hejka :)

mam zwarcie w instalacji po uruchomieniu sprężarki klimatyzacji. wentylacja działała i działa. dopiero po uruchomieniu klimatyzacji po 3 minutach przepalił się bezpiecznik. wymieniłem i faktycznie coś jest nie tak, bezpiecznik sie mocno rozgrzewa. oporność cewki sprzęgła zmierzyłem 4,9 ohm i to chyba jest właściwa wartość??

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [d11 v8] sprężarka klimayzacji
jimv8 napisał/a:
hejka :)

mam zwarcie w instalacji po uruchomieniu sprężarki klimatyzacji. wentylacja działała i działa. dopiero po uruchomieniu klimatyzacji po 3 minutach przepalił się bezpiecznik. wymieniłem i faktycznie coś jest nie tak, bezpiecznik sie mocno rozgrzewa. oporność cewki sprzęgła zmierzyłem 4,9 ohm i to chyba jest właściwa wartość??

Który to bezpiecznik?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeżeli dobrze pamiętam numer 17??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
jeżeli dobrze pamiętam numer 17??

Nr 17 zasila przekaźnik sprzęgła oraz wentylator. Jeżeli przepalił sie na małej prędkości obrotowej, to obciąża sprzęgło. Jeżeli przy maxymalnych obrotach, to może być wina wentylatora.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
jeżeli dobrze pamiętam numer 17??

Nr 17 zasila przekaźnik sprzęgła oraz wentylator. Jeżeli przepalił sie na małej prędkości obrotowej, to obciąża sprzęgło. Jeżeli przy maxymalnych obrotach, to może być wina wentylatora.



dobrze mówisz Adi.
bezpiecznik mi sie przepaliło po góóóra 5 minutach jak chodziła na biegu jałowym. Dzisiaj jechałem i włączałem klimę na parę minut, odziwo chodziła bez zastrzeżeń.

czy można wymienić sprzęgło bez demontażu całej sprężareczki??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:


czy można wymienić sprzęgło bez demontażu całej sprężareczki??

Można.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:


czy można wymienić sprzęgło bez demontażu całej sprężareczki??

Można.


to superek :) jeżeli to ma rozwiązać problem to trzeba będzie :)
dzięki wielkie :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zanim podejmiesz się tego zajęcia sprawdź czy przewód zasilający sprzęło magnetyczne nie jest w którymś miejscu przetarty do masy.


Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzięki wielkie :) to mi pomoże, na pewno nie będzie łatwo :)
przewodzik sprawdzałem w pierwszej kolejności, jest gicior.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Klimatyzacja 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa