Klimatyzacja » [A4 B5] Climatronic - pytania
Odpowiedz do tematu
 [A4 B5] Climatronic - pytania
Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie : Jak to jest z nadmuchem w Audi A4 , bo zauważyłem ze czasem jest tak ze np ustawie 4 kreski, a po jakimś czasie samo automatycznie się podnosi, od czego to zależy? Od ustawionej temperatury? bo np na początku się nie podkręca samo, czy dopiero samo się podkręca jak otworzy się termostat ? czy jak to jest? Bo nie wiem czy coś nie wysiadło bo nie podkręca się sam nadmuch...

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A4 B5] Climatronic - pytania
kaku_bulana napisał/a:
Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie : Jak to jest z nadmuchem w Audi A4 , bo zauważyłem ze czasem jest tak ze np ustawie 4 kreski, a po jakimś czasie samo automatycznie się podnosi, od czego to zależy? Od ustawionej temperatury? bo np na początku się nie podkręca samo, czy dopiero samo się podkręca jak otworzy się termostat ? czy jak to jest? Bo nie wiem czy coś nie wysiadło bo nie podkręca się sam nadmuch...

Zależne jest od zadanej temperatury oraz trybu automatycznego. Jeżeli ustawisz nadmuch na 27°C, a silnik jest jeszcze zimny, to dmuchać będzie ale słabo. Skala nadmuchu podniesie się dopiero po rozgrzaniu silnika oraz gdy w kabinie spadnie temperatura.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Klimatyzacja 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa