Mam orginalny pilot do webasto T60. Właczam lewym przyciskiem na pilocie grzanie a w samochodzie włącza się przewietrzanie. Oczywiście miga czerwona dioda i zamiast webasto włącza się to przewietrzanie. Nie wiem co się stało ale jeszcze miesiac temu działało to poprawnie, podejrzewam że mój chrześniak coś namieszał bo dorwał na chwilę pilota.
Jak zmienić, żeby włączało sie webasto? Dodatkowo na liczniku zawsze się pojawiały fale od grzania a teraz pojawia się koniczynka od przewietrzania
A dodam, że jak ustawie czas włączenia webasto na FISie to włączy sie prawidłowo
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Włączanie webasto pilotem nie działa. Włącza się przewietrza
Podłacz pod vaga i sczytaj błedy
Nie ma zadnego bledu
I nadal działa nie tak
Dwie rzeczy wiem, albo przyciski są przeprogramowane, tak jest w bmw, tzn po przyciśnięciu na pilocie obu przez parę sekund zmienia się włączenie webasta albo przewietrzania.
Druga sprawa to albo ostatnio zostało włączone przewietrzanie i pilotem włącza się ostatnie, ale ja raczej przewietrzania nie włączałem
Druga sprawa to albo ostatnio zostało włączone przewietrzanie i pilotem włącza się ostatnie, ale ja raczej przewietrzania nie włączałem
jesli jest taka funkcja w audi przeprogramowywania przyciskami to zobacz moze bedzie ok warto spróbować
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych