 |
Przesunięty przez: Sergio Wto 03 Kwi, 2012 19:56 |
[C4 2,8 AAH] nie działają wentylatory |
| Autor |
Wiadomość |
bialy


Model: c4
Silnik: ABC
Zasilanie: BENZYNA+LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 20 Mar 2012 Wszystkie posty: 125
     
Piwa: 2/2 Skąd: GRÓJEC
|
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012 13:34 [C4 2,8 AAH] nie działają wentylatory
|
|
|
Witam. Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie znajduje się przekaźnik wentylatorów i o jakim on jest numerze? Z góry dziękuje za pomoc |
|
|
|
|
|
 |
pawcio


Model: C5,B5
Silnik: AWX,AVG
Zasilanie: ON
Nadwozie: avant
Pomógł: 16 razy Wiek: 40 Dołączył: 13 Maj 2009 Wszystkie posty: 1942
     
Piwa: 48/5 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012 13:51
|
|
|
nie jestem pewien, ale może nie być przekaźnika, z tego co mi się kojarzy to wentylatory załącza czujnik w chłodnicy, chyba że masz klimę, to inna bajka. |
_________________ wiele serc, jedno bicie - tylko AUDI ponad życie
Witam cię Gość
 |
|
|
|
|
|
 |
Juzio 1986
Ciągle mało mocy

Model: C4 S4
Silnik: 4.2
Zasilanie: benzyna+gaz
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sty 2012 Wszystkie posty: 89
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Powiat Tomaszów Lub.
|
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012 15:32
|
|
|
nic z tego kolego każde urządzenie elektryczne na pokładzie auta kture pobierają większą moc prądu sterowne są mniejszym natężeniem i przez przekaźnik przepływa dopiero prąd do odbiornika
[ Dodano: Pon 02 Kwi, 2012 15:44 ]
kolego przekaźnik znajdziesz pod maską w tej czarnej skrzynce o numerze 204 spróbuj na ostro spiąc wejścia styków nr 30 i 57 jeżeli załączą sie wetylatory to wymień przekaźnik |
_________________ było:
Opel Omega 2.0 92r
Omega 2.6 93r
Opel SENATOR 3.0 93r
Citroën XM 3.0 V6 94r
C4;2.6 V6 93r
C4;2.8 V6 94r
citroen xsantia 3.0 V6 98r
trzeba ciagle sie uczyc by byc naprawde dobrym |
|
|
|
|
|
 |
bialy


Model: c4
Silnik: ABC
Zasilanie: BENZYNA+LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 20 Mar 2012 Wszystkie posty: 125
     
Piwa: 2/2 Skąd: GRÓJEC
|
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012 17:42
|
|
|
Podziękował za pomoc. Jutro będzie troche czasu to sie pobawie z tym. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |