 |
Przesunięty przez: jimv8 Sob 07 Lip, 2012 21:18 |
A8 D3 ogrzewanie foteli przednich |
| Autor |
Wiadomość |
zanjac

Model: Audi A8 D4
Silnik: 4.2
Zasilanie: ON
Nadwozie: lim
Pomógł: 1 raz Wiek: 53 Dołączył: 04 Lis 2011 Wszystkie posty: 67
     
Piwa: 1/3 Skąd: lubelskie
|
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 13:31 A8 D3 ogrzewanie foteli przednich
|
|
|
Chciałbym sobie zamontować grzanie foteli przednich....takie dodatkowe wyposażenie. Wiem ,że to nie łatwe ale proszę o pomoc w zakresie schematu elektrycznego , gdzie co podłączyć.
Mam już:
1.maty grzewcze zamontowane w fotelach,
2.panel klimatronika z odpowiednimi przyciskami....już zamontowany w samochodzie -reszta funkcji działa.
Jakby ktoś mógł się podzielić wiedzą.........na przykład Adi202
Pozdrawiam
ps może potem bym się zajął tylnym siedzeniem |
_________________ Absolutnie Uwiedziony Doskonałością Ideału
https://www.youtube.com/watch?v=0a5h94IGxmk
https://www.youtube.com/watch?v=L8I6231aGLQ
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 00:56
|
|
|
Podłączenie
Grzałki i główne zasilanie gniazdo F
Pin 1 grzałka kierowcy przewód czarny/żółty przekrój 1,5mm2
pin 2 główne zasilanie bezpiecznik nr35 20A przewód czerwony/biały przekrój 2,5mm2
pin 3 grzałka pasażera czarny/biały przekrój 1,5mm2
Masy grzałek przewody brązowe podłącz do głównych mas foteli.
podłączenie czujników termicznych gniazdo C
czujnik kierowcy między pinem 4 kolor niebieski/żółty a pinem 14 kolor brązowy/szary
czujnik pasażera między pinem 5 kolor niebieski/biały a pinem 14 kolor brązowy/żółty
Bezpiecznika na pozycji 35 po prawej stronie oczywiście mieć nie będziesz, ale proponowałbym zdemontować uchwyt bezpieczników, wyciągnąć z niego zabezpieczenie i włożyć na pozycję 35 wsuwkę ISO z przewodem którego drugi koniec umieścisz we wtyku F na pozycji 2. Jeżeli nie będzie ci się chciało robić na "całkiem oryginał" to podłącz się gdzieś pod stałe napięcie (kl30) bezpiecznikiem 20A i też będzie działać. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
zanjac

Model: Audi A8 D4
Silnik: 4.2
Zasilanie: ON
Nadwozie: lim
Pomógł: 1 raz Wiek: 53 Dołączył: 04 Lis 2011 Wszystkie posty: 67
     
Piwa: 1/3 Skąd: lubelskie
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 08 Lip, 2012 18:25
|
|
|
| zanjac napisał/a: | | swoja droga skąd ty masz taka wiedzę?... |
Od Pani Jadzi oczywiście. Swoją drogą trudno zajmować się naprawami elektroniki i nie znać podstaw. Dzięki za punktację. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Więcej szczegółów
|
Wystawiono 1 piw(a): zanjac |
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
grzanie przednich i tylnych foteli A6C7
|
czaret |
Czujniki, kody i schematy |
1 |
Czw 24 Mar, 2016 12:16  Adi202 |
 |
Audi B5 97r wymiana przednich głośników
|
lukasino |
Car Audio |
0 |
Sro 27 Cze, 2012 14:32  lukasino |
 |
Brak dzwieku w przednich głośnikach R...
|
Snaper |
GPS i GSM |
14 |
Czw 25 Sty, 2018 19:22  Snaper |
 |
wymiana tarcz hamulcowych przednich
|
innuita33 |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
12 |
Sro 29 Sie, 2018 20:09  Łukasz83 zlw |
 |
[A3 2000] problem z nie domykaniem si...
|
bigi31 |
Pozostałe tematy |
3 |
Pon 05 Mar, 2012 18:07  bigi31 |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |