Pozostałe tematy » [A4 1.9 AVB]Wyciek paliwa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [A4 1.9 AVB]Wyciek paliwa
Witam
od kilku dni jest wyciek,tzn.saczy paliwo z okolicy(chyba pompa paliwowa)zagladam z kazdej strony i nic nie widac,w sumie duzo tam miejsca nie ma,pomiedzy silnikiem a komora silnika,i sie z tym borykam,prosze o pomoc w tej sprawie,ponizej zalaczylem foto z kad saczy paliwo

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Wyciek paliwa
bishop napisał/a:
Witam
od kilku dni jest wyciek,tzn.saczy paliwo z okolicy(chyba pompa paliwowa)zagladam z kazdej strony i nic nie widac,w sumie duzo tam miejsca nie ma,pomiedzy silnikiem a komora silnika,i sie z tym borykam,prosze o pomoc w tej sprawie,ponizej zalaczylem foto z kad saczy paliwo
z zamieszczonego zdjecia kompletnie nic nie wynika.... w kazdym razie pompa paliwowa znajduje sie w zbiorniku i wg mnie jedynym miejscem z ktorego moze saczyc Ci sie paliwo jest listwa wtryskowa lub zasilajacy ja przewod.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moze nie dodalem ze to z okolicy tego cos aluminiowego,srebrne,tuz za silnikiem co jest widoczne na fotografi,

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To ameliniowe coś tuż przy głowicy, to właśnie pompa wysokiego ciśnienia która jest niezbędna w silnikach PD (pompowtryskiwacze). W zbiorniku jest tylko pompa wspomagająca. Spróbuj wymyć silnik - oczywiście jak będzie zimny i po tej operacji będziesz wiedzieć z którego miejsca cieknie paliwo. Ja obstawiam właśnie to ameliniowe coś, bo to jedyne możliwe miejsce dodatkowo, że panują tam większe ciśnienia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam,
wciek paliwa uszczelniony,tzn.zakupilem uszczeliki widoczne na foto i po klopocie,czas pracy to ok,2godz na spokojnie bez sterowo,uszzcelki znajduja sie w pompie wacum,nalezy rozkrecic 4srubki,kilka przewodow i pompa na wierzchu,Pozdrawiam wszystkich ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa