prosze o pomoc odnosnie tempomatu,a mianowicie.
Kupilem manetke tempomatu(4E0953521)i dolna oslone kierownicy,i chcialbym zamontowac w swojej
,zagladalem na modul kierownicy jest o takich nr 8E0953549F,za kilka dni jestem umowiony w warsztacie pod komputer.Czy cos jeszcze musze dokupic? by uruchomic tempomat??