Car Audio » [a3 98'] Problem z orginalna koscia ISO
Odpowiedz do tematu
 
mini zółta:

wyjście zasilania:

Mam wrażenie, ze brakuje tu zółto- czerwonego pod stacyjke, ale od czego jest ten odizolowany niebieski ?

Mam wolne przewody: zółto- czerwony i cieńszy brązowy.

Chciałbym podłączyć swoje radio od Sonego, wtyczki:

A tu jest ten mój adapter:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po wyglądzie tych wtyczek mogę z pewnością stwierdzić, że miałeś zamontowane Bose. W grabażniku powinien być dodatkowo subwoofer.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Po wyglądzie tych wtyczek mogę z pewnością stwierdzić, że miałeś zamontowane Bose. W grabażniku powinien być dodatkowo subwoofer.


Tak jest subwoofer, który zreszta działa jak podłącze, ale nie moge znaleźć podłączenia przednich głośników.
Mogłbyś poratować jakimś schematem ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podłączenie przednich głośników jest również w żółtej mini ISO.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie mogę znaleźć przednich głosników w kości mini ISO. Sam Sub gra.

Spotkałem sie jeszcze z jednym problemem. Mianowicie, gdy podlącze radio, a do niego sam subwoofer to wszystko ładnie gra. Po godzinie, gdy znów chce wlączyc radio ono zaczyna migac ( jakby nie dostawało odpowiedniego prądu). Przypominam, że wcześniej gralo jak należy. Po jakimś czasie gdy zostawie je wlączone( migające) zdąże przełączyć z CD na TUNER lub AUX i wtedy przestaje migać. Jednak nie dziala subwoofer, co sprawia że nic nie słychać.
Dla mnie to dziwne. Wszystko ''ucieka'' po jakimś czasie.

Moze to przez to, że nie mam prądu podtrzymania ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Polak19900 napisał/a:
Nie mogę znaleźć przednich głosników w kości mini ISO. Sam Sub gra.

Spotkałem sie jeszcze z jednym problemem. Mianowicie, gdy podlącze radio, a do niego sam subwoofer to wszystko ładnie gra. Po godzinie, gdy znów chce wlączyc radio ono zaczyna migac ( jakby nie dostawało odpowiedniego prądu). Przypominam, że wcześniej gralo jak należy. Po jakimś czasie gdy zostawie je wlączone( migające) zdąże przełączyć z CD na TUNER lub AUX i wtedy przestaje migać. Jednak nie dziala subwoofer, co sprawia że nic nie słychać.
Dla mnie to dziwne. Wszystko ''ucieka'' po jakimś czasie.

Moze to przez to, że nie mam prądu podtrzymania ?

Sub gra, bo do niego masz osobny wzmacniacz. Przewody przednich głośników są na pinie 4 i 5. Masa wspólna z tylnymi na pinie 3.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Chciał bym się poradzić w sprawie naglośnienia w audicy.
Chciał bym wymienic standardowe radio na alpine cde-9882ri. Po podłączeniu tego oto radia przod gra a tyl z subem nie gra. Czyli przod mam pasywny a tyl aktywny razem z subem. W oryginalnym radiu mam 3 kostki rca. Czarna brązowa i żółta. I teraz chcial bym się dowiedzieć od was forumowicze jaką przejściówkę zakupić:
moduł sumujący sygnał który mostkuje tą żółtą z resztą

Moduł

czy taką opcje wybrać kupić przejściówkę na chinch? I podpiąć pod chincha?

Adapter

no i taką ramkę?

Ramka

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podpinając bezpośrednio pod RCA tył grać będzie trochę ciszej. Wybrałbym tą pierwszą droższą opcję.

Wystawiono 1 piw(a):
krzychu876
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki Adi wiedziałem że można na Ciebie liczyć :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam jestem tutaj nowy i mam problem z nagłośnieniem u siebie w swoim A3. Więc tak nie dawno kupiłem Audi z tyłu nie grały głośniki po wyjęciu radia (nie jest to Sony) zobaczyłem że ktoś odciął orginalne kostki i połaczył na krótko.
I mam taki problem bo nie mogę podłączyć tylnych głośników wraz z subuferem, wiem które przewody są od nich znalazłem je w tym temacie.
Ale problem jest taki że od radia wychodzą + i - na lewy głośnik i prawy, i nie wiem co pod co podłaczyć, co do czego plus gdzie i gdzie minus.
Pozdrawiam i sądzę że ktoś mi pomoże.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zacznijmy od tego jakie radio chcesz podłączyć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam podłączone LG LAC2800R mam do niego podłączone wszytko prócz tylnych głoników i tego subufera. Zostały cztery przewody przewód od tył lewy głośnik + i - i tak samo prawy głośnik

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W tym temacie jest wyraźnie opisane co z czym się je. Te 4 przewody to 2 kanały lewy i prawy, wspólna masa sygnałów oraz załączenie sterowania. Tych przewodów nie możesz podłączyć do głośników, tylko ewentualnie do gniazd RCA.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam , chcę podłączyć radio a nawet podłączam ale nie reaguje . Do jednej z kostek doprowadzone są kable poprzez jakieś połączenie , 3 kable są odcięte (jeden zapewne od anteny ) Proszę o pomoc żeby ustalić co od czego i jak to ugryźć .
Sprawdziłem bezpiecznik zgodnie z opisem bezpieczników który znalazłem na stronie , radio sprawdzone w innym samochodzie działa .
Niżej fotki , pozdrawiam










Audi A3 , 97 r , radio do podpięcia kenwood

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź czy na przewodzie żółtym i czerwonym przy radiu jest 12V.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa