mini zółta:
wyjście zasilania:
Mam wrażenie, ze brakuje tu zółto- czerwonego pod stacyjke, ale od czego jest ten odizolowany niebieski ?
Mam wolne przewody: zółto- czerwony i cieńszy brązowy.
Chciałbym podłączyć swoje radio od Sonego, wtyczki:
A tu jest ten mój adapter:

Po wyglądzie tych wtyczek mogę z pewnością stwierdzić, że miałeś zamontowane Bose. W grabażniku powinien być dodatkowo subwoofer.
| Adi202 napisał/a: |
| Po wyglądzie tych wtyczek mogę z pewnością stwierdzić, że miałeś zamontowane Bose. W grabażniku powinien być dodatkowo subwoofer. |
Tak jest subwoofer, który zreszta działa jak podłącze, ale nie moge znaleźć podłączenia przednich głośników.
Mogłbyś poratować jakimś schematem ?
Podłączenie przednich głośników jest również w żółtej mini ISO.
Nie mogę znaleźć przednich głosników w kości mini ISO. Sam Sub gra.
Spotkałem sie jeszcze z jednym problemem. Mianowicie, gdy podlącze radio, a do niego sam subwoofer to wszystko ładnie gra. Po godzinie, gdy znów chce wlączyc radio ono zaczyna migac ( jakby nie dostawało odpowiedniego prądu). Przypominam, że wcześniej gralo jak należy. Po jakimś czasie gdy zostawie je wlączone( migające) zdąże przełączyć z CD na TUNER lub AUX i wtedy przestaje migać. Jednak nie dziala subwoofer, co sprawia że nic nie słychać.
Dla mnie to dziwne. Wszystko ''ucieka'' po jakimś czasie.
Moze to przez to, że nie mam prądu podtrzymania ?
| Polak19900 napisał/a: |
Nie mogę znaleźć przednich głosników w kości mini ISO. Sam Sub gra.
Spotkałem sie jeszcze z jednym problemem. Mianowicie, gdy podlącze radio, a do niego sam subwoofer to wszystko ładnie gra. Po godzinie, gdy znów chce wlączyc radio ono zaczyna migac ( jakby nie dostawało odpowiedniego prądu). Przypominam, że wcześniej gralo jak należy. Po jakimś czasie gdy zostawie je wlączone( migające) zdąże przełączyć z CD na TUNER lub AUX i wtedy przestaje migać. Jednak nie dziala subwoofer, co sprawia że nic nie słychać.
Dla mnie to dziwne. Wszystko ''ucieka'' po jakimś czasie.
Moze to przez to, że nie mam prądu podtrzymania ? |
Sub gra, bo do niego masz osobny wzmacniacz. Przewody przednich głośników są na pinie 4 i 5. Masa wspólna z tylnymi na pinie 3.
Witam. Chciał bym się poradzić w sprawie naglośnienia w audicy.
Chciał bym wymienic standardowe radio na alpine cde-9882ri. Po podłączeniu tego oto radia przod gra a tyl z subem nie gra. Czyli przod mam pasywny a tyl aktywny razem z subem. W oryginalnym radiu mam 3 kostki rca. Czarna brązowa i żółta. I teraz chcial bym się dowiedzieć od was forumowicze jaką przejściówkę zakupić:
moduł sumujący sygnał który mostkuje tą żółtą z resztą
Moduł
czy taką opcje wybrać kupić przejściówkę na chinch? I podpiąć pod chincha?
Adapter
no i taką ramkę?
Ramka
Podpinając bezpośrednio pod RCA tył grać będzie trochę ciszej. Wybrałbym tą pierwszą droższą opcję.
Dzięki Adi wiedziałem że można na Ciebie liczyć
Witam jestem tutaj nowy i mam problem z nagłośnieniem u siebie w swoim A3. Więc tak nie dawno kupiłem Audi z tyłu nie grały głośniki po wyjęciu radia (nie jest to Sony) zobaczyłem że ktoś odciął orginalne kostki i połaczył na krótko.
I mam taki problem bo nie mogę podłączyć tylnych głośników wraz z subuferem, wiem które przewody są od nich znalazłem je w tym temacie.
Ale problem jest taki że od radia wychodzą + i - na lewy głośnik i prawy, i nie wiem co pod co podłaczyć, co do czego plus gdzie i gdzie minus.
Pozdrawiam i sądzę że ktoś mi pomoże.
Zacznijmy od tego jakie radio chcesz podłączyć.
Mam podłączone LG LAC2800R mam do niego podłączone wszytko prócz tylnych głoników i tego subufera. Zostały cztery przewody przewód od tył lewy głośnik + i - i tak samo prawy głośnik
W tym temacie jest wyraźnie opisane co z czym się je. Te 4 przewody to 2 kanały lewy i prawy, wspólna masa sygnałów oraz załączenie sterowania. Tych przewodów nie możesz podłączyć do głośników, tylko ewentualnie do gniazd RCA.
Witam , chcę podłączyć radio a nawet podłączam ale nie reaguje . Do jednej z kostek doprowadzone są kable poprzez jakieś połączenie , 3 kable są odcięte (jeden zapewne od anteny ) Proszę o pomoc żeby ustalić co od czego i jak to ugryźć .
Sprawdziłem bezpiecznik zgodnie z opisem bezpieczników który znalazłem na stronie , radio sprawdzone w innym samochodzie działa .
Niżej fotki , pozdrawiam
Audi A3 , 97 r , radio do podpięcia kenwood
Sprawdź czy na przewodzie żółtym i czerwonym przy radiu jest 12V.