Audi a4b5 1,6 adp 1996r 74 KW - odłączenie immobilisera
Witam
Mam problem z immobiliserem w swojej a4b5 1,6 74kw 1996r. Mianowicie chcę go odłączyć całkiem ale nie wiem jak to zrobić .
Wiem że na forum było już o immobiliserach ale nic ciekawego nie znalazłem , jak to zrobić w moim aucie.
Powiedzcie mi konkretnie jak i czym wyłączyć ten immobiliser.
Najprościej podłączyć emulator immo. Dostaniesz go na Allegro.
czytałem już o tym emulatorze tylko nie wiem jaki kupić i czy będzie działał w moim aucie , nie wiem o co chodzi z ta linią can , bo widziałem że te emulatory są bez can a nie wiem czy w moim aucie jest ta linia czy nie i czy immo jest w liczniku cz też nie , jak być wiedział to proszę cię bardzo podeślij jakiś link co mam kupić
dziękuję ci bardzo

we wtorek się za to wezmę , zobaczę co tam jest grane potem zamówię ten emulator. A immo jest w liczniku czy koło prawego kolana ?
Immo w zegarach montowane było od drugiej połowy 98r. U ciebie jest osobny sterownik (obok prawego kolana kierowcy)
Nie czekałem do wtorku i poszedłem dzisiaj zobaczyć jak te immo tam wygląda , i stwierdziłem że chyba już ktoś tam grzebał
do kostki idą trzy kable
1. dwu żyłowy zielony czarny kostka od immo (puszka) i chyba cewka
2. pięcio żyłowy zielony z czerwonym paskiem , zielony z czarnym paskiem , czarny z czerwonym paskiem , brązowy on idzie do kostki immo (puszka) i nie wiem gdzie dalej
3 kabel jest dwu żyłowy czarny , zielony i jest zaizolowany razem z 2 kablem (5 żyłowym ) i przy kostce immo (puszki) jest ucięty i dalej też nie wiem gdzie idzie

Widocznie ktoś wcześniej założył Bypass'a na przewodzie anteny immobilizera.
czyli co dokładnie ? i jak kupie emulator to będzie on działał ?
Jak go właściwie podłączysz, to będzie działać.
to nie pozostaje mi nic innego jak zakupić emulator i podłączać go
a co z tym uciętym kablem od czego on jest , powinien on być gdzieś podłączony ?
Jak podłączysz emulator, to przewody nie będą już istotne.
no tak ale emulator też trzeba podłączyć pod przewody , to znaczy odciąć kostkę ? i pod te przewody podłączyć ?
podłączałeś już może kiedyś emulator ?
[ Dodano: Pon 09 Gru, 2013 22:40 ]
http://allegro.pl/emulato...3720361465.html
ten emulator z kostką też może być ? czy lepszy tamten co wysłałeś ? Pytam tylko dla tego że z kablami będzie lepiej podłączyć
[ Dodano: Wto 10 Gru, 2013 09:59 ]
A tak nawiasem to gdym podłączył emulator , to zaśniedziałe styki przy stacyjce nie będą miały na to wpływu ? ( u mnie są czyste , czyściłem )
[ Dodano: Czw 12 Gru, 2013 17:15 ]
mam jeszcze jedno pytanko do ciebie jak założę emulator to będę mógł odpalić auto dorobionym kluczykiem bez tego (,,magnesiku ,, ) znaczy tego czytnika co jest w kluczyku
Zasadnicza sprawa przy deaktywacji immobilizera - podłączasz emulator zamiast sterownika immobilizera (biała pucha przy kolanie) i auto odpalasz śrubokrętem. Ten śrubokręt, to tylko przenośnia -szkoda niszczyć stacyjkę.
Dzięki bardzo jutro zamówię emulator to pewnie we wtorek , środę będzie jak podłączę i wszystko będzie działać to zrobię foty i wrzucę , a jak bym miał jakiś problem z podłączeniem to będę pisał
emulator zamontowany , wszystko działa ok
linie W i linie K należy zewrzeć razem