Blacharstwo i lakiernictwo » [ a4 ] zagnieciony dach
Odpowiedz do tematu
 [ a4 ] zagnieciony dach
Jak w temacie...
Jakiś pajac przebiegł mi po aucie, nie ma żadnego odprysku lakieru, tylko w paru miejscach blacha jest pofalowana.
Co z tym zrobić?
http://www.fotosik.pl/pok...7697c2a2ee.html
http://www.fotosik.pl/pok...657cd037bb.html
Rozmiar buta miał 30,5cm /jaki to rozmiar???/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Co z tym zrobić?
jeżeli chodzi o pajaca to nogi z d..py powykręcać to nie będzie już biegać po samochodach :mrgreen: . Co do drugiego to spróbuj to wypchnąć. ;-) Jak motorkiem wjechał mi w lewy tylny narożnik A4 to odklepałem sobie przy użyciu kawałka trzonka przez który odbijałem wgniecenie i myślę że ładnie to wyszło.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://allegro.pl/pops-a-...2348141084.html

próbuj ... a pajaca oczywiście ubić

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przykra sprawa,nic tylko namierzyć pacjenta i poczęstowac pałą! . to jest droga zabawka, ale na123% zda egzamin, bo sam z niej korzystałem i u mnie w większości tak naprawiają auta http://allegro.pl/puller-...2365861865.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zabić to mało..... Na youtube widziałem taki patent do naciągania blach. Gość naprawiał blacharkę przez naciąganie blachy od wewnątrz. Efektem była idealnie prosta blacha. Bez żadnych przyssawek, elektrod czy innych tym podobnych dodatków.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dokładnie, takiemu debilowi nogi z du** powyrywać. W jakim mieście się to stało?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Zabić to mało..... Na youtube widziałem taki patent do naciągania blach. Gość naprawiał blacharkę przez naciąganie blachy od wewnątrz. Efektem była idealnie prosta blacha. Bez żadnych przyssawek, elektrod czy innych tym podobnych dodatków.


Też widziałem ten filmik, ale sam bym się takiej naprawy nie podjął. Wgniecenie na dachu usunęli mi spece z pullera od bezinwazyjnego wyciągania wgniotek. Zrobili perfekt.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
15 km ode mnie jest gość który takie rzeczy robi. Serwisy (ASO) go zatrudniają nawet. Jak ktoś ma stłuczkę oddaje do ASO a on ma taki dryg że robi to na glanc na starym elemencie. Serwis zarabia, on zarabia i klient zadowolony :mrgreen:
A co do takich ludzi to ja już nie wiem do czego jeszcze zdolni są ludzie żeby się popisać lub dokuczyć... Porażka...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Blacharstwo i lakiernictwo  

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa