pozdr
| Guti napisał/a: |
chciałem zamontować FISa do swojej A6 i mam takie pytanie, bo mam okazje w super stanie kupić ale z silnika 2.7 BiTurbo automat, przekodować z automatu na manual chyba się da, ale nie wiem czy będzie taki pasował. Proszę niech ktoś powie, czy będzie ten FIS pasował, bo zielono mi
pozdr |
| Cytat: |
| zmienisz kodowanie zegarów i bedzie wszystko grało, ale zeby wszystko działało jak należy będziesz musial jeszcze uporać się z AC, podłaczeniem manetki itd |
manetkę już mam, auto już jest przygotowane pod podłączenie, jeszcze jakbym znalazł jakieś ori radyjko, to też zamontuje od razu
| Guti napisał/a: | ||
dzięki wielkie manetkę już mam, auto już jest przygotowane pod podłączenie, jeszcze jakbym znalazł jakieś ori radyjko, to też zamontuje od razu |