Astaroth napisał/a:


co jeszcze do tych obrysówek, co Adi pisał, to jest tak, jak jest taki moment, ze migacze akurat działaja, to i lewa strona pozycja dziala, jak migacze nie dzialają to nie działa pozycja i nie ma podświetlenia też deski, po włączeniu lewym kierunkiem obrysówki

Szukaj w takim razie przełącznika, a przekaźnik kierunkowskazów swoją droga można rozebrać i przelutować.