Tak jak pisałem w środę jestem umówiony na diagnostykę. Napisze co wyszło.

[ Dodano: Nie 19 Sty, 2014 10:25 ]
Witam wszystkich po długim czasie nieobecności. Odświeżę temat drgań, od tamtej pory nikt nie umiał wyjaśnić przyczyn tego zjawiska. Jedni mówili że V6 tak maja drudzy że wtryski inni zaś paliwo i sprawa została nie rozwiązana aż do zeszłego tygodnia gdy pojawiły się plamy oleju w garażu na posadzce. Okazało się że w serwisie przy wymianie oleju mechanik nalał 10l oleju, po wymianie na nowy i wlaniu 7,5l objaw drgania na biegu jałowym znikł i wyciek z pod korka obudowy rozrządu też ustał. ;audi;