Jestem nowym klubowiczem i za ewentualne błędy przepraszam.
Nie działa mi ABS: świecą się lampki i wskazuje na błędy VAG:
-dla ABS: nr 1857 - sygnał ładowania błędna wiadomość z silnika,
-dla silnika: nr P0102: miernik masy powietrza rząd cylindrów 1 - sygnał wejściowy za niski.
W serwisie w Chełmie nie wiedzieli co to znaczy i co trzeba naprawiać. Błędy stałe nie dały się usunąć.
Czy konieczne jest odstawienie auta do ASO w Lublinie.
Z góry dziękuję za pomoc Adam Stryjecki
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A6/S6 C5 4.2 quattro] nie działa ABS
szczerze mówiac to watpie w to, jesli Twoi fachowcy nie umieli zinterpretowac bledów to juz widze jacy to fachowcy
Re: [A6/S6 C5 4.2 quattro] nie działa ABS
witam
Jeżeli Pan nie zna nikogo kto by był na tyle kompetentny to zrobić, a Pan sam nie posiada takiej wiedzy, przyrządów lub miejsca do zabawy...koniecznie serwis. trochę będzie kosztowalo ale na gwarancji, i w wiekszości przypadków raz i porzadnie.
pozdrawiam
Re: [A6/S6 C5 4.2 quattro] nie działa ABS
Czy koniecznie? Wszystko zależy od tego czy znajdzie się osoba kompetentna a nie statysta.
Bez urazy panowie serwisanci, ale dzisiaj każdy nazywa się fachowcem a wiedza sama nie przyjdzie. W każdym pojeździe jest zachowana kolejność napraw to nie FSO. Na początek wystarczyłoby sprawdzić instalacje elektryczną silnika i przepływomierz. Później ABS może zacząć działać bez ingerencji w układ.
| Adam Stryjecki napisał/a: |
| Czy konieczne jest odstawienie auta do ASO w Lublinie |
| Adam Stryjecki napisał/a: |
| Jestem nowym klubowiczem i za ewentualne błędy przepraszam.
Nie działa mi ABS: świecą się lampki i wskazuje na błędy VAG: -dla ABS: nr 1857 - sygnał ładowania błędna wiadomość z silnika, -dla silnika: nr P0102: miernik masy powietrza rząd cylindrów 1 - sygnał wejściowy za niski. W serwisie w Chełmie nie wiedzieli co to znaczy i co trzeba naprawiać. Błędy stałe nie dały się usunąć. Czy konieczne jest odstawienie auta do ASO w Lublinie. Z góry dziękuję za pomoc Adam Stryjecki |
witam
Jeżeli Pan nie zna nikogo kto by był na tyle kompetentny to zrobić, a Pan sam nie posiada takiej wiedzy, przyrządów lub miejsca do zabawy...koniecznie serwis. trochę będzie kosztowalo ale na gwarancji, i w wiekszości przypadków raz i porzadnie.
pozdrawiam
| Adam Stryjecki napisał/a: |
| Jestem nowym klubowiczem i za ewentualne błędy przepraszam.
Nie działa mi ABS: świecą się lampki i wskazuje na błędy VAG: -dla ABS: nr 1857 - sygnał ładowania błędna wiadomość z silnika, -dla silnika: nr P0102: miernik masy powietrza rząd cylindrów 1 - sygnał wejściowy za niski. W serwisie w Chełmie nie wiedzieli co to znaczy i co trzeba naprawiać. Błędy stałe nie dały się usunąć. Czy konieczne jest odstawienie auta do ASO w Lublinie. Z góry dziękuję za pomoc Adam Stryjecki |
Czy koniecznie? Wszystko zależy od tego czy znajdzie się osoba kompetentna a nie statysta.
Bez urazy panowie serwisanci, ale dzisiaj każdy nazywa się fachowcem a wiedza sama nie przyjdzie. W każdym pojeździe jest zachowana kolejność napraw to nie FSO. Na początek wystarczyłoby sprawdzić instalacje elektryczną silnika i przepływomierz. Później ABS może zacząć działać bez ingerencji w układ.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych