Układ hamulcowy » [A6/S6 C5 4.2 quattro] nie działa ABS
Odpowiedz do tematu
 [A6/S6 C5 4.2 quattro] nie działa ABS
Jestem nowym klubowiczem i za ewentualne błędy przepraszam.
Nie działa mi ABS: świecą się lampki i wskazuje na błędy VAG:
-dla ABS: nr 1857 - sygnał ładowania błędna wiadomość z silnika,
-dla silnika: nr P0102: miernik masy powietrza rząd cylindrów 1 - sygnał wejściowy za niski.
W serwisie w Chełmie nie wiedzieli co to znaczy i co trzeba naprawiać. Błędy stałe nie dały się usunąć.
Czy konieczne jest odstawienie auta do ASO w Lublinie.
Z góry dziękuję za pomoc Adam Stryjecki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adam Stryjecki napisał/a:
Czy konieczne jest odstawienie auta do ASO w Lublinie
szczerze mówiac to watpie w to, jesli Twoi fachowcy nie umieli zinterpretowac bledów to juz widze jacy to fachowcy :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A6/S6 C5 4.2 quattro] nie działa ABS
Adam Stryjecki napisał/a:
Jestem nowym klubowiczem i za ewentualne błędy przepraszam.
Nie działa mi ABS: świecą się lampki i wskazuje na błędy VAG:
-dla ABS: nr 1857 - sygnał ładowania błędna wiadomość z silnika,
-dla silnika: nr P0102: miernik masy powietrza rząd cylindrów 1 - sygnał wejściowy za niski.
W serwisie w Chełmie nie wiedzieli co to znaczy i co trzeba naprawiać. Błędy stałe nie dały się usunąć.
Czy konieczne jest odstawienie auta do ASO w Lublinie.
Z góry dziękuję za pomoc Adam Stryjecki



witam :)
Jeżeli Pan nie zna nikogo kto by był na tyle kompetentny to zrobić, a Pan sam nie posiada takiej wiedzy, przyrządów lub miejsca do zabawy...koniecznie serwis. trochę będzie kosztowalo ale na gwarancji, i w wiekszości przypadków raz i porzadnie.
pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A6/S6 C5 4.2 quattro] nie działa ABS
Adam Stryjecki napisał/a:
Jestem nowym klubowiczem i za ewentualne błędy przepraszam.
Nie działa mi ABS: świecą się lampki i wskazuje na błędy VAG:
-dla ABS: nr 1857 - sygnał ładowania błędna wiadomość z silnika,
-dla silnika: nr P0102: miernik masy powietrza rząd cylindrów 1 - sygnał wejściowy za niski.
W serwisie w Chełmie nie wiedzieli co to znaczy i co trzeba naprawiać. Błędy stałe nie dały się usunąć.
Czy konieczne jest odstawienie auta do ASO w Lublinie.
Z góry dziękuję za pomoc Adam Stryjecki

Czy koniecznie? Wszystko zależy od tego czy znajdzie się osoba kompetentna a nie statysta.
Bez urazy panowie serwisanci, ale dzisiaj każdy nazywa się fachowcem a wiedza sama nie przyjdzie. W każdym pojeździe jest zachowana kolejność napraw to nie FSO. Na początek wystarczyłoby sprawdzić instalacje elektryczną silnika i przepływomierz. Później ABS może zacząć działać bez ingerencji w układ.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa