 |
|
pompka centralnego zamka,mam wątpliwości |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 11:34 pompka centralnego zamka,mam wątpliwości
|
|
|
witam potrzebuje pompę centralnego zamka do audi a4 b5 mam wątpliwości co do numeru ,moja ma oznaczenia 8D0 862257 na aukcjach są do kupienia takie pompy lecz każda ma na końcu cyferkę n.p (e)lub b,c moja nie ma ,proszę ,aby ktoś mnie oświecił co ta cyferka znaczy,i czy podejdzie do auta.z góry dziękuję |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 11:54
|
|
|
pompkę centralnego zamka możesz założyć również z audi 80 lub audi a6 c4 to są te same pompki |
_________________ Audi A4 b6 Avant 2,0 130KM
Daewoo Matiz 0.8 51 KM
Opel Corsa B 1,4 60 KM - (było)
Audi A6 c4 Avant 2,6 150 KM - (było)
Renault Twingo 1,2 60 KM - (było)
Audi 80 b3 Sedan 1,8 90 KM - (było)
Audi 100 c3 Sedan 2,3 136 KM - (było) |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 12:06
|
|
|
na bez przesady ta ma wyjscie na trzy kostki i na dodatek nie typowe kostki żadna inna nie podejdzie nie ma opcji
[ Dodano: Pon 29 Lis, 2010 12:08 ]
i jeszcze ma wyjscie na dwa wężyki a nie jest tania bym sobie pozwolił na testowanie czy podejdzie czy nie
http://allegro.pl/audi-a3...1335771429.html |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 15:44
|
|
|
| pasjonataudi69 napisał/a: | na bez przesady ta ma wyjscie na trzy kostki i na dodatek nie typowe kostki żadna inna nie podejdzie nie ma opcji
[ Dodano: Pon 29 Lis, 2010 12:08 ]
i jeszcze ma wyjscie na dwa wężyki a nie jest tania bym sobie pozwolił na testowanie czy podejdzie czy nie
http://allegro.pl/audi-a3...1335771429.html |
Napisałeś tylko A4 i B5 więc nie wiadomo tak do końca o co chodzi. Pompki z Audi B4 pasowały również do B5, ale tylko do tych starszych modeli.
Ta pompka z aukcji jest nowszym modelem który montowany był m.in w modelach A4 po 98r.
Montowana była też w modelach A8 i A3. Różnica w literkach polega jedynie w wyposażeniu i dacie produkcji. Różnica polega w tym, że jeden model posiadał w środku alarm i odbiornik radiowy, a drugi juz nie. Wyprowadzenia są identyczne.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 17:34
|
|
|
audi jest z 99 roku chodzi mi czy ta z aukcji zadziała bez przeróbek ma po prostu zamykać i otwierać auto, z pilota i kluczyka alarmu nie posiada fabrycznego |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 17:55
|
|
|
| pasjonataudi69 napisał/a: | | audi jest z 99 roku chodzi mi czy ta z aukcji zadziała bez przeróbek ma po prostu zamykać i otwierać auto, z pilota i kluczyka alarmu nie posiada fabrycznego |
Zadziała. W roczniku 99 były pompki tylko tej budowy. Szukaj z wyglądu takiej jak w linku, ale tańszej. Te po 400 - 600zł mają odbiornik do pilota (scyzoryk).
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |