Witam,
od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 1.9 TDI. wczesniej miałem A6 C5 i zniej zabrałem radio - SONY 414U.
Wyjołem oryginalne radio Concert II z A4 podłączyłem radio Sony i na poczatku nie bylo nic ale potem poczytałem ze nie ma +12 (zólty kabel) więc je zmostkowałem i radio chodzi.
Problem jest taki ze nie gra tył i sub. Kupiłem adapter Phonecar 4/190, podłączylem pod CAN i ISO głośnikowe jednak dalej nie gra tył. Przód jest ok ale tył nie chodzi (sprawdzałem zmieniając w radiu ustawienia). Dodatkowo po podłączeniu antenty nie wyszukuje mi stacji.
Kabel antenowy jest dziwnie zmostkowany z kabelkiem z szyny CAN, jak mostkowanie odepne to na oryginalnym radiu tez nie wyszukuje stacji.
W jaki sposob mogę podłączyć tył i sub oraz antenę. Potrzbuję jeszcze jakis kabel ?
Jest możliwość wyprowadzenia jakos z CAN kable 12+ od stacyji ? Aby nowe radio się włączało tylko z kluczykiem ?
Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A4 B6] Zmiana radia a tyle głośniki i tuba.
Czyli wszystko w normie. Różnicy nie będzie. Subwoofer musiałbyś podpiąć pod wyjście RCA w którym jest wyjście na subwoofer.
Do anteny musisz sobie dokupić jeszcze separator antenowy.
Zrób jakąś fotkę tego adaptera.
Adapter to 4/190 Phonocar http://www.electriclife.g...osBig/4_190.jpg tylko u mnie jest jeszcze niebieski przewód do podłączenia - REMOTE.
Podłączyłem go do REMOTE w Radiu SONY i częściowo działa.
Tył gra. Przy ustawieniu FADER i BALANCE niby wszystko OK ale jak daje SUB na radiu na maxa i na min to nie ma żadnej różnicy.
Antena nie zbiera nic jak ją podłączę do SONY (na concert II) jest wszystko OK
Podłączyłem go do REMOTE w Radiu SONY i częściowo działa.
Tył gra. Przy ustawieniu FADER i BALANCE niby wszystko OK ale jak daje SUB na radiu na maxa i na min to nie ma żadnej różnicy.
Antena nie zbiera nic jak ją podłączę do SONY (na concert II) jest wszystko OK
| papaj122 napisał/a: |
|
Tył gra. Przy ustawieniu FADER i BALANCE niby wszystko OK ale jak daje SUB na radiu na maxa i na min to nie ma żadnej różnicy. |
Czyli wszystko w normie. Różnicy nie będzie. Subwoofer musiałbyś podpiąć pod wyjście RCA w którym jest wyjście na subwoofer.
Do anteny musisz sobie dokupić jeszcze separator antenowy.
A normalne jest to ze kabel Antenowy mam zmostkowany z jakimś kablem z wtyczki CAN ? Wieczorem mogę zrobić foto i wrzucić
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych