Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
zapisywanie pamieci foteli
tyle to wiem
i już to zrobiłem
I w tym momencie wypowie się ...
he,he no to czekamy
dzięki wielkie
Może to wstyd pisać, ale V-ka jest moim pierwszym auciątkiem , które ma elektryczną regulację foteli z pamięcią. Niestety nie mam bladego pojęcia jak się koduje te ustawienia..
będę wdzięczny za wszelkie podopwiedzi
[ Dodano: Wto 15 Gru, 2009 20:40 ]
Zacznij od ustawienia go "w swojej ulubionej pozycji"
| Pasiak napisał/a: |
| będę wdzięczny za wszelkie podopwiedzi |
Zacznij od ustawienia go "w swojej ulubionej pozycji"
Ostatnio zmieniony przez GORYL Wto 15 Gru, 2009 20:40, w całości zmieniany 3 razy
| GORYL napisał/a: |
| Zacznij od ustawienia go "w swojej ulubionej pozycji" |
i już to zrobiłem
| Pasiak napisał/a: |
| i już to zrobiłem |
I w tym momencie wypowie się ...
| GORYL napisał/a: | ||
I w tym momencie wypowie się ... |
Zapamiętanie polega na przytrzymaniu klawisza Memory i wciśnięciu klawisza numerycznego 1,2,3,4.
pzdr
pzdr
| Adi202 napisał/a: |
| Zapamiętanie polega na przytrzymaniu klawisza Memory i wciśnięciu klawisza numerycznego 1,2,3,4.
pzdr |
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych