model auta i wszystkie specyfikacje wypełniłem. wiec o szczegóły nie trzeba pytać.
przychodzę do was z problemem odnoście przycisku ogrzewania tylnej szyby.
Otóż przy odpalonym i zgaszonym silniku, z włączonymi i wyłączonym światłami, z włączonym i wył. ogrzewaniem, z wł i wył. ogrzewaniem przedniej szyby, z wł. i wył. klimatyzacją, z wł i wył. radiem, i diabeł wie jeszcze z jakimi kombinacjami.
przycisk ogrzewania ODBIJA (moze tak ma byc nie wiem) tzn. wciskam a on ani sie nie podswietla ani nie zostaje w srodku jak przycisk np. przeciwmgielnych.
próbowałem trzymać wcisnięty przycisk około 10min (na zagrzanym silniku)
i tez nic. nie działa.
Nie znam sie kompletnie, jezeli mam cos sprawdzić wyciągnac ten przycisk to prosiłbym was krok po kroku jak, poniewaz nie chce nic wyłamać.
pozdrawiam i z góry dziekuje za wszlkiem pomocne rady.