witam kolega posiada a4b5 98r miał wczesniej automat założył skrzynie manual i od tamtej pory błędy abs pokazuje ze mało płynu (a jest) ze nie ma prawego czujnika podłączonego a jest wymieniliśmy na pompe ab i dalej to samo jakie prawidłowe kodowanie powinno być i jako powienien być login (czy wogóle da sie zmienić kodowanie ) np. tak jak w b6
[ Dodano: Sob 31 Maj, 2014 11:31 ]
A może ktoś dysponuje schematem całego abs-u chdzi mi o kablomanie gdzie który czujnik w jaki pin. ...
Usterki szukaj w instalacji a nie w ABS-ie.