Klimatronik w C4
Mam takie pytanie: jak się obsługuje klimatronik wiem tylko jak się nastawia siłę nadmuchu jednak gdzie ma dmuchać to nie umiem nastawić,ani włączyć klimy panel wygląda podobnie:
Który przycisk do czego służy?
po lewej
klime włączasz tą gwiazdką lub śnieszką (kto jak zwie)
nawiew na szybe przednią przyciskiem nad AUTO
po prawej
masz sterowanie nawiewu na kratki (ta krateczka)
strzałka w góre górne kratki
strzałka w dół dolne (nogi)
ten samochodzik ze strzałeczką to wewnętrzny obieg
daj nawiew na maxa i przetestuj, nic nie zepsujesz
a jak właczysz "AUTO" to auto samo bedzie decydować,gdzie dmuchać i jak mocno tak aby zapewnić Ci temperaturę,którą sobie ustawiłeś
Dzięki za pomoc
[ Dodano: Sob 22 Gru, 2012 16:18 ]
A czy klimatyzacja nie powinna działać przy minusowej temperaturze? Bo jak kupowałem było +5'C i wtedy działała,a teraz jest -8 i gdy nacisnę tą gwiazdkę to na wyświetlaczu się zapala i zaraz gaśnie.
nie będzie działała na "minusie" przynajmniej u mnie też tak jest - pozdrawiam
klimatyzacja nie działa poniżej -3
żeby zapobiec zamarznięciu układu
a czy climatronic starego typu jak na zdjęciu poniżej można zmienić na ten z pierwszego posta w tym temacie? Chodzi mi o kostki/wejścia, czy pasują i czy będzie to działać?
tu climatronic o którym mówię - starego typu, u mnie w aucie:

| Frankie napisał/a: |
klimatyzacja nie działa poniżej -3
żeby zapobiec zamarznięciu układu |
klimatyzacja przestaje działać ponizej 5 stopni a dokładniej kiedy na wyświetlaczu temperatury zewnętrznej pojawi sie *
| spaykee napisał/a: |
a czy climatronic starego typu jak na zdjęciu poniżej można zmienić na ten z pierwszego posta w tym temacie? Chodzi mi o kostki/wejścia, czy pasują i czy będzie to działać?
tu climatronic o którym mówię - starego typu, u mnie w aucie: |
to co masz w aucie to nie jest climatronic tylko ECC (electronic climate control) innymi słowy po prostu masz elektroniczne sterowanie zamiast pokręteł nawiewu.
| Pasiak napisał/a: |
to co masz w aucie to nie jest climatronic tylko ECC (electronic climate control) innymi słowy po prostu masz elektroniczne sterowanie zamiast pokręteł nawiewu. |
Tak, dokładnie tak jest na nim napisane - dobry masz wzrok
Ale nie o to pytałem
| spaykee napisał/a: |
| Pasiak napisał/a: |
to co masz w aucie to nie jest climatronic tylko ECC (electronic climate control) innymi słowy po prostu masz elektroniczne sterowanie zamiast pokręteł nawiewu. |
Tak, dokładnie tak jest na nim napisane - dobry masz wzrok
Ale nie o to pytałem |
nowszy panel nie bedzie pasował
| Pasiak napisał/a: |
| spaykee napisał/a: | | Pasiak napisał/a: |
to co masz w aucie to nie jest climatronic tylko ECC (electronic climate control) innymi słowy po prostu masz elektroniczne sterowanie zamiast pokręteł nawiewu. |
Tak, dokładnie tak jest na nim napisane - dobry masz wzrok
Ale nie o to pytałem | nowszy panel nie bedzie pasował |
hm, no cóż, to tym razem zostawię tak jak jest...
może chociaż jedno auto będę miał nie wyrzeźbione... za bardzo