Elektryka i elektronika » [v8 d11] Elektryczna przednia szyba
Odpowiedz do tematu
 [v8 d11] Elektryczna przednia szyba
Mam w V8 z przednią szybą od strony kierowcy problem a mianowicie ciężko schodzi w dół w górę jest dużo lepiej. A dzieje się to w taki sposób że jak nacisnę przycisk opuszczania to schodzi jakieś 10cm z pewnym oporem a zaraz po tym już normalnym tempem. Problem jest również z przełącznikami bo się przegrzewają i przestają działać. Wielokrotnie czyściłem przełączniki i smarowałem prowadnice w drzwiach , a od strony kierowcy gość mi przerobił na przekaźniki i chociaż tutaj nie padają przełączniki. Jak byście mieli jakieś pomysły to proszę podesłać ;) Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hejka. Pozwolę sobie odpisać chociaż nie posiadam el. szyb ale z tego co opisujesz to ewidentnie masz jakieś opory mechaniczne w mechaniżmie które powodują przeciążenia ;audi; . Może któraś z rolek się wytarła i stawia opór albo na lince puściło kilka drucików i w pancerzu robi opór, albo na silniczku przekładnia ślimakowa. Może ktoś ci dokładniej podpowie ale wg mnie powinieneś mechanizm wymienić. Pozdrawiam Grzesiek ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok więc muszę poszukać może być tak jak piszesz. Pozdrawiam kapsel

Ps: Jeszcze ewentualnie kwestia od czego może pasować , być może od A8??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Być może od Audi 100 C3 i Audi 200 ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy jest duży problem z wymontowaniem i ewentualnym późniejszym wyregulowaniem tego mechanizmu ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie ma większych problemów,po rozebraniu drzwi , wszystko jest jak na dłoni

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
nie ma większych problemów,po rozebraniu drzwi , wszystko jest jak na dłoni


Trzeba odkręcić śruby i wyciągnąć do dołu??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kapsel napisał/a:
Pasiak napisał/a:
nie ma większych problemów,po rozebraniu drzwi , wszystko jest jak na dłoni


Trzeba odkręcić śruby i wyciągnąć do dołu??
powiem Ci szczerze,że robiłem to tylko raz i to jakies 3 lata temu i szczerze mówiąc nie pamietam jak to teraz dokładnie wygladało, jednakże pamietam,że poszło mi szybko i bezboleśnie :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mnie też to czeka niedługo, ale już nie po raz pierwszy :P musisz odkręcić te 4 duże śruby pod tapicerką i wtedy zdejmujesz część drzwi z mechanizmem opuszczania szyb. Tak jak powiedział przedmówca - masz wszystko jak na dłoni :) ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa