Elektryka i elektronika » brak świateł [Audi 100 c4]
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 brak świateł [Audi 100 c4]
Panowie mam duży problem bo nie mam świateł a ni kierunków mianowicie po przekręceniu kluczyka do zapłonu wszystko chodzi ale po odpaleniu nie ma mijania ani kierunkow sa tylko pozycyjne ale jak na wlaczonym szybko przekrece kluczyk w jedną i drugą zanim zdazy zgasnac to sie wlanczaja co robic?? jak by coś nie zaskakiwalo czasem normalnie sie uruchamiaja dodam ze rezalem światla wedlug scheatu od adiego i grało wszystko do dzisiaj

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: brak świateł [Audi 100 c4]
Stratoss napisał/a:
Panowie mam duży problem bo nie mam świateł a ni kierunków mianowicie po przekręceniu kluczyka do zapłonu wszystko chodzi ale po odpaleniu nie ma mijania ani kierunkow sa tylko pozycyjne ale jak na wlaczonym szybko przekrece kluczyk w jedną i drugą zanim zdazy zgasnac to sie wlanczaja co robic?? jak by coś nie zaskakiwalo czasem normalnie sie uruchamiaja dodam ze rezalem światla wedlug scheatu od adiego i grało wszystko do dzisiaj
zacznij od stacyjki,mysle ,ze w kostce tkwi problem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A więc tak moje pytanie brzmi czy z lewej strony pod deską jak są bezpieczniki są jakieś przekaźniki ?? bo podczas przekrecania stacyjką do zapłonu jest tam charakterystyczny stuk i wszystko gra a jak nie stuknie to jest brak świateł mijania kierunków oraz wiatraka może bezpieczniki się sypią bo jak walilem w nie i ruszalem to za którymś razem wszystko chodziło ?? i jak się tam dostać do środka ?? za bezpieczniki ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Światła są zależne tylko od stacyjki tak jak przekaźnik który w tym przypadku raz się załączy a raz nie. Wymień kostkę stacyjki i zacznie wszystko działać jak należy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wszystko juz ogarnięte adi i pasiak mieliście racje kostka w stacyjce poszla po wymianie mam nawet światła drogowe myślalem że zespolony poszedł a tu miła niespodzianka dzieki panowie temat można zamknąć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
niema problemu,najwazniejsze ze naprawione.pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa