witam mam taką prośbę czy ma ktoś może soft do aktualizacji RNS- d (DX) tak aby menu było po polsku. Jeśli tak i mógł by podesłać był bym wdzięczny. Mapa polski działa więc jest dx i sie da.
Pozdrawiam
Mateusz