Pytajnik, czyli zielono mi ;) » problem z odpaleniem 2.8 AAH
Odpowiedz do tematu
 problem z odpaleniem 2.8 AAH
Witam. Wymieniałem dwa dni temu olej w silniku i wszystkie filtry, po zalanu go świeżym odpaliłem i okoł 5-10 min sobie tak pracował.
I jakies 2 godziny pózniej chciałem jechac a on nie chce zapali. Kręci i nic. Dopatrzyłem sie ze nie ma iskry na świecach więc chciałem podpiąc komputer żeby zobaczyć czemu tej iskry nie ma
a tu następna niespodzianka, komputer nie połancza sie z samochodem. może ktoś miał już taki problem. Prosze o pomoc. Z góry dzieki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: problem z odpaleniem 2.8 AAH
bialy napisał/a:
Witam. Wymieniałem dwa dni temu olej w silniku i wszystkie filtry, po zalanu go świeżym odpaliłem i okoł 5-10 min sobie tak pracował.
I jakies 2 godziny pózniej chciałem jechac a on nie chce zapali. Kręci i nic. Dopatrzyłem sie ze nie ma iskry na świecach więc chciałem podpiąc komputer żeby zobaczyć czemu tej iskry nie ma
a tu następna niespodzianka, komputer nie połancza sie z samochodem. może ktoś miał już taki problem. Prosze o pomoc. Z góry dzieki.
proponowałbym na poczatek sprawdzić bezpieczniki, a potem analogicznie cewki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze można by też sprawdzić czujnik halla

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
Jeszcze można by też sprawdzić czujnik halla
dokładnie, pisząc o sprawdzeniu cewek mialem na myśli to czy dochodzi do nich prąd, jeśli tak to czujnik będzie ok

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli wcześniej łączył się bez problemu a teraz nie, to sterownikowi brakuje zasilania. Zakładając, że czujniki są w porządku a Ty nie masz iskry to na początek sprawdź bezpiecznik F4/S115/20A znajdujący się w skrzynce pod nogami pasażera (obok sterownika silnika). Ten bezpiecznik zasila po zapłonie (15): cewki, przepływomierz oraz sterownik silnika (pin D8).
Możesz sprawdzić też pin B20 w sterowniku, tam ma być stałe zasilanie. Masa (31) ma być na: D1,D2,D3,D16.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Włanie mam problem bo nie mam czujnika halla na podmianke. Acz kolwiek kiedyś mi padł ten czujnik ale komputerem dało sie podpiąc i pokazałow
błedach ze jest uszkodzony wiec wymieniłem i było jakies dobre poł roku spokój.
sprawdzałem wszystkie możliwe bezpieczniki i tam obok sterownika tez i miały przpustowość. jeszcze raz pójde sprawdzic ale wątpie ze to jest wina bezpieczników.
patrzyłem tez czy jest jakieś zasilanie własnie przed cewka na takim brązowym module i też nie było. brakuje mi już pomysłow. A na elektronice tak nie bardzo sie orientuje
wiec jak sobie do jutra nie dam rady to bede zmuszony zaprowadzić do warsztatu. Mimo wszystko dziekuje za podpowiedzi.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa